Filtruj terminy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maria Mazewska

ul. Hipokratesa 31
18-400 Łomża

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

lekarz Zbigniew Nizik

Reymonta 1 a
18-400 Łomża

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.
Opinia dodana przez: Monika
bardzo dobry lekaż ytlko gdzies mi sie numer zapodziała

lekarz Robert Pijagin

Łomża
18-400 Łomża

Ten czlowiek nie nadaje sie na lekarza ... na innych stronach tak jak patrzylam wiele opini sie powtarza na jego temat oczywiscie negatywnych ... W sobote niestety trafilam na izbe przyjec do panstwowego szpitala w lomzy i niestety mialam przyjemnsc rozmawiać z tym czlowiekiem ... przyszedl z wielka łaska do gabinetu i wielce zdziwiony wrecz nie wierzył ze mam problem i dal mi do zrozumienia ze przyszlam do niego bo ...
Opinia dodana przez: karolina

Tomasz Sokół

Oddział ginekologiczno-połozniczy
Łomża

Bardzo sympatyczny I dobry lekarz!Po wejsciu do gabinetu odrazu wiedzialam,ze to osoba na odpowiednim stanowisku.Doktor stwarza bardzo przyjazna atmosfere.Dobry specialista!

dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "OMEGA" s.c.
Wojska Polskiego 161
18-400 Łomża

Pan Doktor przeprowadził zdawkowy wywiad w czasie wizyty mojej córki i poza lekami wykluczył z diety kolejne składniki. Nie zwrócił uwagi natomiast, że córka ma problemy z odżywianiem, a jego wskazówki jak się okazało pogorszyły jej stan. W tym przypadku zaszkodził zamiast pomów.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Adam Zdanowicz

Gabinet Ginekologiczny
Piłsudskiego 6 lokal 3
18-400 Łomża

Jestem zadowolona z wizyty. Uwazam ze dr. Zdanowicz jest kompetentny i zostalam przyjeta z empatia. Podczas wizyty dr. wszystko mi wyjasnil jasno i konkretnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Urszula Głuszkowska

Kręta 8
18-400 Łomża

Drogie kobietki... zarówno te starsze jak i młodsze... jeśli chcecie cieszyć się zdrowiem - omijajcie gabinet "szanownej" pani doktor szerokim łukiem! Żałuję, że zwlekałam tak długo z dodaniem opinii... być może wiele z Was uniknęłoby przykrych doświadczeń związanych z tą "specjalistką". Ale do rzeczy. Trafiłam do głuszkowskiej z typowymi problemami jak każda kobieta. Dostałam całą paletę leków w tym hormony... co tam przecież my pacjentki jesteśmy królikami doświadczalnymi i a ...

dr n. med. Leszek Poppe

szpital Wojewódzki Łomza
Łomza Piłsudskiego11
18-400 Łomża

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam! Nie trafiają do niego żadne argumenty, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza, zero współczucia, zero zrozumienia, zero jakiejś empatii do kobiet rodzących i do personelu. Krzyczy, poniża pacjentki, stanowczo odradzam tego lekarza! Nie powinien wykonywać tak odpowiedzialnego stanowiska.
Opinia dodana przez: Ola