Ginekolog Łomża

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3

ul. Hipokratesa 31
18-400 Łomża

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

Reymonta 1 a
18-400 Łomża

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.

Opinia dodana przez: Monika

bardzo dobry lekaż ytlko gdzies mi sie numer zapodziała

bardzo dobry lekaż ytlko gdzies mi sie numer zapodziała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "OMEGA" s.c.
Wojska Polskiego 161
18-400 Łomża

Dr. N. med. Tadeusz Oleszczuk to świetny fachowiec skoncentrowany na udzielaniu pomocy pacjentce. Do tego wszystkiego jest uprzejmy i bardzo delikatny. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i dociera do źródła problemu (w moim przypadku niedoczynność tarczycy), leczy kompleksowo, patrzy na całokształt i na tej podstawie dobiera leczenie. Warto go polecać, bo sprawdził się u mnie i u mojej znajomej, jako dobry specjalista.
Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

18-400 Łomża

POLECAM!!!! najlepszy, poznałam chyba prawie wszystkich:( prowadził moją bardzo problematyczną ciążę, teraz prowadzi kolejną. ogromne zaangażowanie. pomoc w każdej nawet najmniejszej sprawie, telefony odbierał nawet w weekend wczesnym rankiem lub wieczorem. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Opinia dodana przez: Anka

Oddział ginekologiczno-połozniczy

Łomża

Bardzo sympatyczny I dobry lekarz!Po wejsciu do gabinetu odrazu wiedzialam,ze to osoba na odpowiednim stanowisku.Doktor stwarza bardzo przyjazna atmosfere.Dobry specialista!

Gabinet Ginekologiczny
Piłsudskiego 6 lokal 3
18-400 Łomża

Doprowadził moja ciążę do końca, co nie było łatwe. Dzięki niemu mam wspaniałego synka. Polecam każdej kobiecie.Miły i konkretny.Mówi mało ale na temat.Po porodzie(pare m-cy) szybko i bezboleśnie założył mi wkładkę domaciczną którą mam do dziś.

Opinia dodana przez: Renata gadomska

Kręta 8
18-400 Łomża

Polecam Panią doktor profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta zdecydowanie polecam

szpital Wojewódzki Łomza
Łomza Piłsudskiego11
18-400 Łomża

Dr Poppe prowadzi już moją drugą ciążę - pierwsza była z powikłaniami :-(. moim zdaniem jest bardzo kompetentym i miłym lekarzem i nie umywa rąk jak się pojawią problemy - moglam zadzwonić do niego zawsze i nigdy nie zostawił mnie bez porady co powinnam zrobić.

Opinia dodana przez: Ela