Ginekolog Łowicz

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Polecam tego lekarza. Wiedza, kompetencje, doświadczenie. Dużo cierpliwości, życzliwy, poświęca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Jerzy Jurkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Na wizycie zrobił mi usg narządów rodnych, pobrał cytologię i mimo, że mówiłam mu, że usg piersi robiłam niecałe pół roku temu, uparł się, żeby je wykonać. Wydaje się być kompetentny. Jest miły, na pytania tłumaczy wszystko i nie spieszy się.

Opinia dodana przez: Aneta

zoz lowicz

99-400 Łowicz

Bardzo miły, uprzejmy, delikatny, kompetentny i rzeczowy. wszystkie badania na miejscu. POLECAM WSZYSTKIM:)

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

Jestem pacjętką od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

Jestem pacjętką od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Ja polecam Pana Doktora. Planowane cesarskie cięcie z powodu ułożenia pośladkowego przebiegło bez komplikacji. Doktor doskonale mnie oczyscil. Ból wyjątkowo szybko minął po 24 h. Naprawił mi bliznę po poprzednim cięciu. Jestem bardzo zadowolona ze udało mi się trafić na Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Marzena

Osiedle Dąbrowskiego 22/13
99-400 Łowicz

Bezczelny! Stanowczo odradzam! Przy wizycie na NFZ zamiast zbadać woli odsyłać do apteki by tam pacjentka sobie czegoś poszukała a najlepiej by udała się do prywatnej kliniki.
Nie polecam !!!

Nie polecam !!!