Ginekolog Myszków

42-300 Myszków

Lekarz bardzo godny polecenia, uprzejmy miły i zabawny. Wizyta u niego nie trwa 10 min. Bada bardzo dokładnie i nie stresuje nie potrzebnie pacjentek

Opinia dodana przez: Sandra

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

42-300 Myszków

Byłam pierwszy raz u Pana doktora tylko po recepte na antykoncepty, a pan doktor od razu proszę się rozebrać bo skoro pani przyszła to się zbadamy od razu :) No i wykrył małe torbiele czego wcześniej inny lekarz nie widział. Jestem baaardzo zadowolona z wizyty:) Od dziś to mój lekarz! POLECAM !

Myszków

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia. Uprzejma i kompetentna osoba, która potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i dobrze doradzić. Daję 5 i polecam :D

Myszków

Pan dr Sosnowski prowadził moją ciążę, która dzięki niemu przebiegła bez większych problemów i urodziłam niedawno ślicznego i zdrowego syna. Doskonały fachowiec, cierpliwy i godny polecenia.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena Bereszko-Smaczny

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Sadowa 4
Myszków

jestem zadowolona z pani doktor, teraz jestem w trzeciej ciaży i też chodze do pani doktor do przychodni.numer telefonu daje, skierowania wypisuje bez problemu, miałam torbiela odrazu sobie z nim poradziła. a w 6 tyg jeszcze nie widac jak bije serce wiec to nie jej wina. pani doktor jest ok

Opinia dodana przez: anonimka

11 Listopada 10 lok. 19
42-300 Myszków

Chodze od kilku lat do Pani doktor i jestem zadowolona. Zleca badania hormonalne i inne, doradzi,wszystko wytłumaczy, jest delikatna podczas badania. Czasem ma gorsze dni jak każdy no i jest szczera - jak ktoś zawali sprawę i 5 lat nie pokazuje się w gabinecie a pożniej sie okazuje, ze jest coś poważnego albo zajdzie w ciąze przez brak zabezpieczenia, to potrafi ona powiedzieć co na ten temat myśli. Jest lekarzem a nie terapeutą - ma przede wszystkim leczyć, zlecać badania zamiast być koleżanką do miłych pogaduszek :)

lekarz Jarosław Dewor

Ginekolog położnik, Ginekolog

Myszków

Świetny lekarz, prowadziłam u niego całą ciąże, rzeczowy konkretny, nie panikujący, sprowadzający przewrażliwioną pacjentkę "na ziemię". Każda wizyta trwała kilkanaście minut- Doktor posiada najlepszy w Myszkowie sprzęt do badań USG, dokładnie te same słowa na badaniach usg słyszałam na badaniach prenatalnych w innym mieście. Do porodu przyjechał mimo, że nie miał wówczas dyżuru. Szybkie decyzje dra Dewora sprawiły, że dziś mam pięknego syna,który dostał 10pkt w skali ap-gara. Polecam opiekę tego lekarza w 100%.

42-300 Myszków

lekarka nie miła nie polecam jak nigdy przez tą panią Judytę płakałam ordynarna. 1 raz z taką opieką się spotkałam

11 Listopada 10 lok. 19