Filtruj terminy

Ginekolog Puck

lekarz Joanna Chrostowska

84-100 Puck

Dr Chrostowska jest jaka jest - zawsze zrelaksowana (przynajmniej robiąca takie wrażenie), sympatyczna, no i raczej dobry lekarz. Stara się utrzymywac dobry kontakt z pacjentką, pyta o życie prywatne, starajac się czasem podtrzymac na duchu - ma to swój urok, czy jest potrzebne, to każdy sam może ocenic.
Natomiast niewątpliwym problemem w gabinecie dr Chrostowskiej w PUCKU jest pielęgniarka Bożenka, która "wpuszcza pacjenki" do doktor , i to nie ...

dr n. med. Andrzej Przyboś

I Armii WP 23
84-100 Puck

Witam. Niestety muszę z przykrością wystawić jak najgorszą opinię Panu doktorowi. Niedawno miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tym ,, lekarzem'' a mianowicie : ktoś mojej rodziny w poniedziałek dostał telefon iż ma się stawić w środę w szpitalu w celu odebrania wyników, zdenerwowani tym faktem pojechaliśmy od razu i usłyszeliśmy od pana doktora że jesteśmy cytuję ,, pierdzielnięte '' że od razu przybiegliśmy do szpitala. Po moich słowach że bardzo ...

lekarz Marek Berendt

Przychodnia w Pucku
Nowy Świat 10
84-100 Puck

Lekarz w ramach NFZ w Pucku za każdym razem miły uśmiechnięty, na każdej wizycie USG z podglądem dziecka na dużym ekranie, jakość USG bardzo dobra, czuje się jak na wizycie prywatnej :) Lekarz poświęca wystarczająca ilość czasu, wiec ogólnie nie ma się do czego przyczepić, naprawdę POLECAM
Lekarz z powołania. Jest dokładny, skrupulatny, delikatny, a przede wszystkim szczery i taktowny. To bardzo dobry fachowiec. Jak najbardziej polecam!

lekarz Janina Żółkiewicz

Morskiego Dywizjonu Lotniczego 6
84-100 Puck

Pani doktor zawsze znajdzie czas by udzielić pomocy. Jest bardzo miła i nie czuje się przy niej skrępowania.
Opinia dodana przez: Gienia

lekarz Karol Bladowski

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo
Z poważaniem
Krzysztof Nawrot