Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Sanok

lekarz Dariusz Oleszczuk

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy lekarz.W prosty i przystępny sposób udziela porad i wyjaśnień medycznych.Rozwiewa wątpliwości pacjenta, stosując wiedzę zdobytą doświadczeniem. Pacjenci chętnie i bez stresu korzystają z Jego usług medycznych. Dziękuję za udzielone porady.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Grzegorz Stabryła

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

Gabinet
ul. Polna 21
38-500 Sanok

Wspaniały lekarz. Miła, uprzejma, otwarta. Nie stwarza barier typu lekarz - pacjent. Taka "swoja Pani Doktor". Przyjaciel. Rzadko się spotyka takich lekarzy, a tak niewiele trzeba żeby pacjent czuł się zaopiekowany. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Dariusz Dębek

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

polecam z calego serca bardzo mily i doswiadczony lekarz, najpierw to on odbieral mojej mamy porod (czyli mnie:) ) a teraz ja jako dorosla kobieta chodze do niego na wizyty, moja mama ciagle sie u niego leczy i nigdy nie bylo zadnych problemow, odpowie na kazde pytanie i poswieci tyle czasu ile trzeba. profesjonalny i madry czlowiek godny polecenia, POLECAM:)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy lekarz.Kompleksowość podejścia na najwyższym poziomie.Przed wizytą wychodzi z gabinetu po pacjentkę i po wizycie odprowadza z gabinetu wszystko tłumacząc.Mam doświadczenie z różnymi ginekologami,ale dr Mogilany uważam za najlepszego.

lekarz Beata Bałon

Sanok

Pani dr jest nie zwykle dobrym, konkretnym, kompetentnym, godnym zaufania i polecenia lekarzem! Fachowa i doświadczona. Jako osoba też bardzo fajna, miła i cierpliwa. Oddana tym co robi. Nie znam lepszego, choć już u różnych byłam wcześniej . Pozdrawiam ;)
Opinia dodana przez: Rosa

lekarz Ewa Ossadnik

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Bardzo miła Pani doktor podczas wizyty na nfz jak również w szpitalu gdzie przebywałam.Faktycznie czułam iż Pani doktor sie mną zajmuje w szpitalu, a zauważyłam ze różnie to bywa z lekarzami prowadzącymi.Zaznaczę jeszcze iż moja pierwsza wizyta ginekologiczna miała miejsce właśnie u tej Pani doktor, którą naprawdę dobrze wspominam. Wszystko wytłumaczone jak należy, a gdy coś się dzieje Pani doktor bierze pacjentkę do siebie do szpitala na oddział. Jak dla ...

lekarz Anna Pająk

38-500 Sanok

Widzialam i czytalam juz mnostwo komentarzy, ale tutaj w niektorych jest juz lekka przesada co do osoby pani doktor. ale to jest juz tylko i wylacznie moje zdanie. Pani doktor jako lekarz jest swietnym specjalista i bardzo dobrze zna sie na swojej pracy. Tacy ludzie jak np lekarze sa osobami bardzo zajetymi i nie maja w obowiazku odpowiadac na kazde DZIEN DOBRY pacjenta. od 4 tyg ciazy pani doktor jest ...
Opinia dodana przez: H.K

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ MED-JAR
38-500 Sanok

Bardzo polecam doktora😀 Trafilam do niego przypadkiem, po poronieniu, po trudnościach z zajściem w kolejną ciążę... A tu bach 3 wizyty i upragniona ciąża😀 Prowadzil moja ciążę, zawsze dbał o mnie i moje maleństwo. Kompleksowo badał nasz stan. Zawsze poświęcał tyleczasu ile potrzebowałam. W zaawansowanej ciąży przyjmował poza kolejnością. W razie komplikacji był dostępny pod telefonem (nawet w trakcie swojego urlopu). Aktualnie jestem 7 m po porodzie, kontrolnie nadal korzystam ...
Opinia dodana przez: Justyna
Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Chodziłam do tego Pana od początku ciąży cały czas mówił że jest wszystko dobrze z dziecko rozwija się prawidłowo. Przypadkiem na wizycie u innego lekarza w tej samej przychodni dowiedziałam się w piątym miesiącu że jestem w zagrożonej ciąży bliźniaczej. Spędziłam 10 tygodni w Warszawie na patologii ciąży. Jak można tak się mylić i nazywać się lekarzem .. Unikajcie tego "lekarza".

lekarz Izabela Kaczmarska-Zielnica

ulica Kiczury 79