Ginekolog Środa Wielkopolska

Ginekolog Środa Wielkopolska lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

CENTRUM MEDYCZNE ENG-MED Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Monika Englert-Golon
63-000 Środa Wielkopolska ul. Czerwonego Krzyża 3/1
Środa Wielkopolska

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę.
Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać z pacjentkami, szczególnie z tymi stałymi.

Opinia dodana przez: Aleksandra

ulica Dąbrowskiego 5
63-000 Środa Wielkopolska

Polecam dr.A.Sujkowskiego. Bardzo mily, wszystko wytlumaczy, dobrze prowadzi przebieg ciąży. Szybkie terminy wizyt pomimo duzych ilosci pacjentów :)

Opinia dodana przez: Agata

SPECJALISTYKA I STOMATOLOGIA
WRZESIŃSKA 17
63-000 Środa Wielkopolska

Bardzo uprzejmy lekarz z wysoką kulturą. Odpowiada na wszystkie pytania (nie ma pytań których nie można zadać). Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Piłsudskiego 1a
63-000 Środa Wielkopolska

Lekarz godny polecenia ,wysłucha ,wytłumaczy ,badanie jest dokładne i bez bolesne .Czas który mi Pan Doktor poświeca był niejednokrotnie dłuższy niż jest przewidziany :) Po prostu miała o profesjonalna obsługa.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Środa Wielkopolska

"DOKTOR" WŁODYKA NIE MIAŁEM OKAZJI JESZCZE POZNAĆ , ALE Z OPINII KILKU OSÓB W CIĄGU JEDNEGO DNIA SAM MAM OBAWY DOPUŚCIĆ TAKIEGO LEKARZA DO PRZEBADANIA ŻONY, GDZIE PO ZWYKŁYM BADANIU KOBIETY SKARZĄ SIĘ, BOLESNE , KRWAWIĄCE A CHODZĘ Z ŻONĄ NA TAKIE BADANIA I WGLĄDAJĄ ZUPEŁNIE INACZEJ . JAK DLA MNIE TAKI LEKARZ NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZANY DO PACJENTEK A JEDYNIE UDZIELAĆ PORADY INNYM LEKARZOM SKORO MA WIEDZĘ . BO KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ TAKOM JAKĄ JEST I NIE CHCIAŁ BYM ŻEBY TRAWIŁA POD RĘCE JAKIEGOŚ "RZEŹNIKA" KTÓRY BY JĄ MIAŁ OSZPECIĆ . TEŻ KIERUJE OPINIE DO PACJENTEK PAMIĘTAJCIE O SWOICH MĘŻACH , BO PORUT PRZEMINIE A ZŁE WSPOMNIENIA ZOSTAJĄ , PÓŹNIEJ MACIE DO SWOICH PARTNERÓW PRETENSJE ŻE ICH NIE POCIĄGACIE . A JAK TO FACECI NIE LUBIĄ NA TAKI TEMAT ROZMAWIAĆ . I SZUKAJĄ WYMÓWKI OD TEMATU . TAK ŻE JEŚLI SĄ WĄTPLIWOŚCI LEPIEJ UNIKAĆ NIŻ PÓŹNIEJ ŻAŁOWAĆ.

Opinia dodana przez: KRZYSIEK

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna
ul. Czerwonego Krzyża 2/lok.8/9
63-000 Środa Wielkopolska

nie polecam żadnej kobiecie pani doktor ponieważ ja bedac w ciąży chciała mi dac tabletki na wywołanie okresu. przez pania doktor o maly włos nie poroniłam

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna
ul. Czerwonego Krzyża 2/lok.8/9
63-000 Środa Wielkopolska

Nie polecam pana doktora nie tłumaczy bardzo nie miły zauważyłam ze zależy temu panu na obsłużeniu jak najwięcej pacjętek , bardzo się spieszy

Opinia dodana przez: Kaśka

NZOZ Laboratorium Analityczne "MEDIC-LAB" s.c. Filia