Ginekolog Stalowa Wola

SPZZOZ

37-450 Stalowa Wola

bardzo dobry lekarz - kompetentny, rzeczowy, cierpliwy i świetny człowiek - sympatyczny, uśmiechnięty. potwierdzam również to, co zostało tu już napisane - bardzo opiekuńczy przy porodzie i po. daje z siebie więcej niż musi.

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Mogę zdecydowanie polecić Pana doktora. Jest miły, uprzejmy, na maksa wyrozumiały. Miałam kilka problemów które on od ręki mi rozwiązał.

Grunwaldzka 5 A
37-450 Stalowa Wola

bardzo dobry lekarz leczył mnie i prowadził moją zagrożoną ciąże był podczas porodu miły z fachową wiedzą dziękuje lek za dobry poród i dalszą opiekę

Stalowa Wola

Bardzo dobry lekarz, cieszę się że miałam okazję spotkać właśnie takiego specjalistę, wykazał się ogromnym zrozumieniem

Stalowa Wola

Prowadziłam ciążę u dr Sarzyńskiego. Poświęca pacjentkom sporo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu daje skierowania na dodatkowe badania. Natomiast miałam wrażenie, że zbyt lekko i bez uwzględnienia realnych potrzeb pacjentki zalecał witaminy i inne leki. Dodatkowo dr próbuje „budować” z pacjentkami ciepłe relacje (często zbyt nachalnie) nie zwracając uwagi na to, czy pacjentka chce w takie relacje wchodzić czy tylko zależy jej na kompetentnej poradzie / badaniu lekarskim, co zabiera także dodatkowy czas podczas wizyt i opóźnia znacznie kolejne wizyty. Czasami na wizytę musiałam czekać ponad godzinę. Jak dla mnie dość specyficzny lekarz, chyba już bym do niego nie wróciła przy kolejnej ciąży.

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, uprzejmy, pogodny - w tych czasach to rzadkość. Tym bardziej żałuję ze już nie przyjmuje w LuxMedzie, gdzie prowadził moją ciężę. Od prawu miesięcy probuje znaleźć innego lekarza ale na próżno. Poprzeczka została wysoko podniesiona.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Kilka tygodni temu urodziłam dziecko. Ciążę prowadziła pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Przed ciążą również do niej chodziłam. Jest bardzo miła i przede wszystkim kompetentna. Badanie jest długie i dokładne, zawsze odpowiada wyczerpująco na pytania, objaśnia wszystko podczas USG (co dla laika jest bardzo istotne). Darzę ją zaufaniem, a w stosunku do lekarza, zwłaszcza ginekologa jest to, moim zdaniem, bardzo ważne. Polecam ją w 100%!!!

Krzywa 35
37-450 Stalowa Wola

Bardzo konkretny człowiek i wspaniały lekarz.

Bardzo konkretny człowiek i wspaniały lekarz.

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego 17g
37-450 Stalowa Wola

Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

Stalowa Wola

Wspanialy ginekolog ,polecam lekarza Napierale .Jestem po operacji 100% zadowolona.