Ginekolog Tarnobrzeg

lekarz Leszek Bień

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 24/4 a
39-400 Tarnobrzeg

Rewelacja! Nie mam zaufania do ginekologów bo byłam juz u 2ch lekarzy z tarnobrzeskiej polikliniki i nikt nie wiedział dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Dr Bień rozwiał wszystkie wątpliwości. Poświęcił mi dużo czasu i nawet narysował wykresy mi na kartce żeby wszystko dokładnie wyjaśnić. Bardzo uprzejmy. Skieruje na wszystkie badania. Dzięki niemu bardzo spokojnie i bez problemów przeszłam pierwszą ciążę. Lekarz kompetentny, godny polecenia.

Szpital Wojewódzki im. Zofii z Zamoyjskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Jasińskiego 6
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.
Personel oddziłu ginekologii niestety pozostawia wiele do zyczenia.Niektóre pracujące tam położne wulgarne,nie miłe,traktują pacjentki jak zło konieczne,brak im taktu i kultury osobistej.Przykro to pisać ale nie spotkałam sie z takim zachowaniem w żadnym szpitalu.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,polecam.

Andrzej Hara

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy
ul. Kanadyjska 2, Tarnobrzeg
39-400 Tarnobrzeg

zdecydowanie polecam, co prawda kobiety które oczekują przyjacielskich rozmów mogą byc zawiedzione, ponieważ Pan Hara nie rozmawia o bzdetach tylko podaje konkrety, ale jeśli ty będziesz podchodzić do Niego normalnie i na luzie to tak samo będzie podchodził do ciebie, prowadził dwie moje ciąże, z obiema miałam problemy którym Pan hara zaradził. polecam

przychodnia specjalistyczna dla KOBIET
ul.1-go Maja
Tarnobrzeg

super polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wyleczyl mnie.Miałam nowotwór i dzieki jego pomocy urodzilam dzidzie polecam!!!!!!!!!!!!1

Ewa Juda

tarnobrzeg ul.Paderewskiego 75
39-400 Tarnobrzeg

Jestem pacjentką Pani Ewy Judy od 13 lat Prowadzila moje ciąże i wszystko jest bardzo dobrze Bardzo mila i kontkretna osoba Serdecznie polecam i niewiem czemu wystawiacie tak krzywdzące i nieprawdziwe opinie SKANDL

lekarz Z Hara

39-400 Tarnobrzeg

a jak dla mnie jest dobry w tym co robi bez zbędnych ceregieli! ja Go polecam!!!!!!!

lekarz Jadwiga Molisak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dąbrowskiej 29 lok. 31
39-400 Tarnobrzeg

zdziwona jestem niektorymi komentarzami, bo chodze do tej pani i zawsze w sposob dokladny fachowy wyjasnia przebieg dolegliwosci i metody leczenia....zdumiona jestem tym ze wciska hormony, bo mi akurat odradza i wyjasniala dlaczego ....a poza tym czytam tez o sprawach zwiazanych z dolegliwosciami i idac do lekarza wiem o co pytac -i tym kt narzekaja czy krytykuja tez radze poczytac

Żeromskiego 5
Tarnobrzeg

Nie polecam wizyty u Pani Stępień. Zgadzam się z opiniami wyżej wymienionymi. Przemądrzała i chamska do pracy przychodzi za kare. W Tarnobrzegu jest kilku dobrych ginekologów i naprawdę nie trzeba znosić takiego niemiłego traktowania. Chyba że ktoś ma ochotę napić się kawy i poplotkować z Panią doktor, najlepiej na tematy przez nią sugerowane to polecam.

ul. Władysława Jasińskiego 20

ul. Władysława Jasińskiego 20