lek. med. Grażyna Adamska

2,7
2,4
2,4

Bardzo nieuprzejma Pani Doktor, na teleporadzie poprosiłam o wypisanie skierowania na badania hormonalne. Pani w bardzo nie miły i opryskliwy sposób zapytała to po co się zapisałam do ginekologia, z takimi rzeczami to internisty lub endokrynologa. Cała rozmowa przebiegała bardzo nie miło. Zdecydowanie nie polecam.

nie polecam, pani nieuprzejma, niemiła, pośpieszała jakby wizyta była darmowa, nigdy więcej nie chciałabym spotkać takiego lekarza. zakończyła rozmowę bez pożegnania, to było bardzo niekulturalne i zaskakujące, bo nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem. rozmowa trwała może 2-3 minuty, a i tak czułam się jakbym przeszkodziła tej pani. radzę się zastanowić i poczytać opinie przed umówieniem do tego lekarza

Póki co miałam dwie wizyty kontrolne i leczenie nadżerki. Od razu doktor wykonała cytologię. Dostałam skierowania na usg ginekologiczne i piersi. Jestem zadowolona z wizyt.

Tragedia! nie spotkalam nadziej niekulturalnej i bezczelnej osoby. nie dosc ze była bezczelna i ironiczna to nie pomogła i nic nie zrobiła w banalnej sprawie. Zdążyła się tylko ze mna pokłócic i obrzucic bezczelna ironia. Unikac!

Nie polecam! Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza! Co do kompetencji Pani dr też mam wiele zastrzeżeń! Nikomu nie polecam!!!! Wszystkie negatywne opinie o tej lekarce to niestety prawda! Przekonałam się o tym na własnej skórze!

Zdecydowanie bym poleciła pana doktor wykryła u mnie wczesna ciąże poza maciczną gdyby nie jej fachowe podejście do mnie nie wiem co by się za mną stało Teraz znów jestem w ciąży i tez mnie prowadzi i jak na rzazie jest wszystko jest dobrze :)

UWAGA! Pani dr Adamska prowadzi pacjentkę po operacji (histerektomia) ca endometrium A1G1. Minęły prawie 2 lata a pani doktor ani razu nie skierowała pacjentki na badanie usg, tomografię oraz nie poleciła kontroli u onkologa. Czy takie postępowanie wobec pacjenta po operacji raka endometrium jest właściwe? Czy może sprawą powinna się zająć Naczelna Izba Lekarska i pozbawić panią doktor prawa wykonywania zawodu? Oceńcie Państwo sami. Stefan Nagórski Warszawa

Stefan Nagórski
Warszawa

to jest cudowna kobieta, bylam u niej na kontroli po leczeniu szpitalnym ostrego zapalenia przydatków, dokładnie zbadała przepisała leki po których szybko wróciłam do zdrowia do tego jej uśmiech i podejscie do pacjenta spowodowało że nie czułam się jak u lekarza tylko u przyjaciela polecam gorąco i dziękuję Pani Grażynie

Witam. Doktor Adamska akurat teraz prowadzi moją ciążę. Nie mam żdanych zastrzeżeń. Wszystkie badania zlecane są w terminie (mówie tu nie o rytynowych bo te mam co miesiąc, ale o usg, test pappa, test obiciążenia glukozą itp - które robi się w konkretnym momencie ciąży). I to nie prywatnie. Poza tym na każdej wizycie mierzony jest puls dziecka. Nigdy tego nie zaniedbała. Zawsze objaśnia mi wyniki badań i z czego one moga wynikać. Zawsze jestem badana, a o niedelikatności nie ma mowy. Fakt, nie "słodzi" pacjentce ale nie mozna powiedzieć, ze jest nieuprzejma. Po prostu taki ma sposób bycia. Mi osobiście to jak najbardziej odpowiada, bo nie znosze jak jak ktoś sie mizdrzy. Dla mnie to prostu profesjonalne podejście. Poza tym nie ma większych obsunięć w czasie jesli chodzi o godzine wizyty. Chcę przez to powiedzieć, że nikogo nie wciska "pomiędzy" i tego pilnuje. Poza tym nie zdarzyło się żeby odwoływała wizytę itd. A co długości wizyty - jest ograniczona przez NFZ bo narzucona papierologia zabiera czas pacjentowi. Proszę zwócic uwagę ile lekarz dokumentów musi wypełnić w czasie wizyty. Reasumując - moim zdaniem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka. Prowadziła moją mamę i wyczuwając zmiany na jajniku, powiedziała, że nie trzeba się spieszyć i wszystko jest ok. Dzięki Bogu mama zrobiła prywatne USG następnego dnia i okazało się, że to rak jajnika! Wcześnie wykryty, mama jest po operacji 11 lat. Mimo to, ja nadal chodziłam do tej lekarki. Nie wierzyła, że udało mi się zajść w ciążę mimo stwierdzonej torbielowatości jajników. Kiedy na pierwszej wizycie nie stwierdziła ciąży, kazała mi zrobić PRYWATNE Usg transwaginalne, na którym wyszło, że to 12 TYDZIEŃ CIĄŻY!!!!!! Nie zbadała mnie przez ...

Mimo to, ja nadal chodziłam do tej lekarki. Nie wierzyła, że udało mi się zajść w ciążę mimo stwierdzonej torbielowatości jajników. Kiedy na pierwszej wizycie nie stwierdziła ciąży, kazała mi zrobić PRYWATNE Usg transwaginalne, na którym wyszło, że to 12 TYDZIEŃ CIĄŻY!!!!!! Nie zbadała mnie przez całą ciążę ani razu (poza tym pierwszym, kiedy to ciąży w 12 tygodniu nie stwierdziła). W drugim trymestrze łaskawie dała mi skierowanie na Usg, poza tym żadnych badań oprócz podstawowych. Nie miałam badania obciążenia glukozą, tak ważnego w ciąży. W 36 tygodniu nie dała mi żadnych skierowań na badania wyznaczając następną wizytę za miesiąc i twierdząc, że wtedy je dostanę!!!!! W 40 tyg, gdy jest koniec ciąży i termin porodu!!!!! Dodam tylko, że tydzień później (w 37 tyg) urodziłam córkę w domu, bo u mnie szyjka macicy rozwiera się bezboleśnie i być może dawno chodziłam z rozwarciem. Cud, że dziecko żyje i jest zdrowe, bo w przeciwnym wypadku spotkałabym się z tym konowałem z sądzie!!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!