lek. med. Grażyna Adamska

2,7
2,4
2,4

Byłam u tej lekarki na pierwszej wizycie w ciąży. Zostałam potraktowana jak intruz, nie dostałam żadnej porady poza zaleceniem zażywania preparatu, którego wielka reklama widniała na parawanie za plecami lekarki (zresztą nie zeby sama zaleciła mi witaminy, była to odpowiedź na moje pytanie..) Czułam się fatalnie, całkowicie rozczarowana. Badanie bez słowa i niedelikatnie. Po kilku minutach wizyty, usłyszałam tylko: to wszystko. Nikomu nie polecam

zdecydowanie odradzam. kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży nie zaleciła żadnych badań poza badaniami krwi. Była bardzo niegrzeczna i dała mi do zrozumienia, że zajmuje jej niepotrzebnie czas. Tydzień później u innego lekarza dowiedziałam się, że to ciąża bliźniacza jednokosmówkowa wymagająca specjalnego podejścia. Dobrze, że zmieniłam lekarza, o pewnie jeszcze długo żyłabym w nieświadomości - wczesne USG wg pani doktor było niepotrzebne. Jeszcze nie spotkałam się z tak opryskliwą i niekompetentną ginekolog.

Jestem pacjentką dr Adamskiej od ponad 10 lat. Zawsze uprzejma, usmiechnięta i niezwykle kompetentna. Wszelkie badania i zabiegi wykonuje niezwykle delikatnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam!

Zgadzam się z poprzedniczkami. Jeśli oczkujecie, że wizyta u Pani Adamskiej będzie komfortowa, to z pewnością się rozczarujecie. Przebywając kilkakrotnie w gabinecie, czułam się jakbym miała zaraz zacząć przepraszać, że weszłam, a co dopiero zadać jakieś pytanie i dowiedzieć się podstawowych rzeczy, które mnie nurtują. Nie chciała nawet powtórzyć dawkowania leków które mi przepisała i powiedziała, że w aptece mi powiedzą :/. Zdecydowanie odradzam.

Zgadzam się z poprzedniczkami.
Zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie odradzam.Nieprzyjemna Pani doktor już na dzień dobry.Zapisała mi leki ,których nie powinnam brac ze względu na inne schorzenie.Lekarz prowadzący kategorycznie zabronił mi ich brania i był bardzo zdziwiony że Pani ginekolog o tak istotne przeciwskazanie się nie zapytała.

Mam zaufanie do Pani Grażyny, chodzę do niej 3 lata, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Teraz będzie prowadziła moją ciążę.

Wyjątkowo nieuprzejma, niepozwalająca się wypowiedziec osoba. Przyszłam do niej z wynikami badań zrobionymi podczas urlopu oraz z usg z pierwszych tygodni ciąży, potraktowała to jako podwaznie swoich kompetencji. Zakwestionowała przyjmowane leki, ale stwierdziła, że skoro byłam u innego lekarza to moge jej brać. Kazała mi zapłacić za bezpłatne badanie. Badanie było bardzo bolesne, choc takie samo badanie wykonane przez innego lekarza tydzień wcześniej było zupełnie niodczuwalne. Stwierdzenia: niech pani siada, zrobi pani jak pani chce, to mnie nie obchodzi, itp. wydają mi się nie na miejscu.