lekarz Grażyna Migdał

1,8
2,1
1,8
1,9

Pani Migdał jest osobą bardzo nie sympatyczną, ciężko jest jej nawet odpowiedzieć "dzień dobry" gdy wchodziłem do jej gabinetu. Oschła, zarozumiała, mega nie sympatyczna. Na temat jej wiedzy nie mogę się wypowiedzieć ponieważ, nie miałem okazji się u niej leczyć - wyszedłem nie mogłem jej słuchać uwag i pretensji.

Ta osoba jest nie miła, nieuprzejma, , nie umie wystawić pozytywnej opinii. Nie wiem jaką szkołę skończyła ( pewnie byle jaką), ale stanowczo odradzam wizyty u tej pani! Wolę chodzić prywatnie i płacić bo będę miała pewność,że zostanę potraktowana jak człowiek.

Pani Migdał rozminęła się chyba z powołaniem, od początku wizyty była wściekła (nie wiadomo, na co), nie wykonała badania zleconego na skierowaniu, postawiła złą diagnozę, nie ostrzegła mnie przed skutkami ubocznymi przypisywanych antybiotyków (wchodzą w reakcję ze środkami antykoncepcyjnymi), a same antybiotyki okazały się nietrafione i cały proces, łącznie z rozpoznaniem schorzenia rozpoczynam od nowa - tym razem już u innego specjalisty. Odradzam.

Ja na Panią doktor narzekać nie mogę.Przez przeszło 8 miesięcy włuczyłem się po lekarzach z rozmaitymi dusznościami i kłuciami serca,i nikt nie mógł mi zdiagnozować choroby w szpitalu wymyślali jakieś nerwobóle itp.Aż trafiłem do doktor Migdał która przy pierwszej wizycie zdiagnozowała mi nie leczona astme,dobrała odpowiednie leki i wszystkie moje schorzenia ustały.

Byłam u tej pani 3 razy i o 3 razy za dużo. Jest niemiła, oschła. Nie rozumiem jak taki lekarz może nas leczyć. Nie mówi pacjentowi co mu dolega, wypisuje leki za, które musiałam zapłacić 90 zł!!!gdzie na drugi dzień poszłam do innego lekarza i za leki zapłaciłam 16 zł!!!. Nie uprzedziła mnie, że po zażyciu tych lekarstw mogę mieć biegunke, dreszcze itp. Oczywiście wszystko to u mnie sie pojawiło, ale ze sa to działania niepożądane dowiedziałam sie z recepty. Dużo, by tu pisac, a i tak byłoby za mało. ...

Po prostu odradzam. Bedziecie jeszcze bardziej chorzy

Pani Doktor jest bardzo niemiła, patrzy na pacjentów z góry, wczoraj była moja druga wizyta u tej Pani, odradzam każdemu.

Jest niemiła i wręcz niegrzeczna. Człowiek orkiestra. Przy Pani doktor wszyscy inni specjaliści są "niedoukami". Krytykuje ich zalecenia i zmienia bez konsultacji z pacjentem oraz z zapoznaniem się z historią choroby leki i ich dawkowanie albo po prostu ich nie powtarza.

witam... mam bardzo nie miłe doświaczenia z wizyty u pani doktor. Jest nie sympatyczna, nie miła, nie wywiazuje sie z podstawowych obowiązków jako lekarz...traktuje pacjenta jak przedmiot. Aż dziw.....pozdrawiam

lekarz opiekujacy sie [acjentem,starajacy sie nawiazac kontakt z pacjentem tlumaczy pacjentowi jak ma sie zachowywac podczas leczenia,spelnia oczekiwania pacienta. Andrzej.

Pani Doktor zamknieta w sobie niemożna znaleść z Pania Doktor wspólnego języka a przecież to Pacjent powinien byc szczery i otwarty w rozmowie na temat swoich dolegliwości. Nie zawsze warto wszystko powiedzieć,...