lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

3,9

Witam Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych lekarzy, na zalecane wizyty wszystkie badania wyszły w normie, a ja miałam wrażenie, że znowu ktoś próbuje zarobić kosztem dziecka, ...

Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych lekarzy, na zalecane wizyty wszystkie badania wyszły w normie, a ja miałam wrażenie, że znowu ktoś próbuje zarobić kosztem dziecka, ktoś czyli inni specjaliści do których zostaliśmy odesłani -jeden lekarz nabija kabze innym. Poza tym na zakończenie wizyty pani doktor z uśmiechem powiedziała że wizyta jest płatna i należy się 120zł. Dla mnie jest to bardzo dużo pieniędzy, dodatkowo trzeba doliczyć dojazd od nas do Poznania jest ponad 120km. W trakcie wizyty oczywiście rozmowy telefoniczne były normą, więc to też potraktowałam jako brak szacunku dla pacjenta. Ogólnie pozostawiam każdej matce wybór czy jechać czy nie, ale dzisiaj stwierdzam, że na kolejną wizytę nie pojadę. Znajomym którzy pytają o opinię opowiadam całą historię i pozostawiam im wolny wybór.

Byłam z synkiem u 3 neurologów do tej pory i żaden z nich nie przeprowadził ze mną takiego wywiadu i nie zbadał dziecka w taki sposób jak pani dr Milecka! Wizyta trwała jakieś 50 minut, co jeszcze mi się nigdzie nie zdarzyło. Dziecko zbadane było od stóp do głowy, w każdej możliwej pozycji, obserwowane nawet podczas notatek pani Dr! Uzyskałam konkretne odpowiedzi na wszystkie moje pytania a także dowiedziałam się nowych rzeczy o których poprzedni neurolodzy w ogóle nie wspomnieli! Pani dr dała wytyczne co dalej, gdzie jeszcze powinnam się udać z dzieckiem. Bardzo mnie cieszy to, ze do Niej trafilismy! Nie zaluje wydanych pieniedzy na wizyte prywatna. Żaluje tylko ze nie nastąpiło to wczesniej ( synek ma rok i jeszcze samodzielnie nie siedzi ).

Jedyny kompetentny specjalista jakiego spotkałam w Poznaniu i nie tylko. Serdeczna, dociekliwa z aurą dobrej energii. Nasze dziecko było wszędzie CZD i inne szpitale poznańskie. Tylko ona zaopiekowała się synkiem, szukała i szuka przyczyn do tej pory. Ma wielu pacjętów a zawsze pamięta ostatnią wizytę, postępy dziecka mimo, że spotykam się z nią raz na pół roku. Polecam!

Pani doktor od razu wiedziała jaki jest problem .. zaleciła szereg badań i doskonale pamiętała kiedy mamy termin na badania i osobiście przyszła sprawdzić czy wszystko ok .. polecam

Mój 5 letni synek ma ciężką wadę wrodzoną OUN, dzięki pani doktor Mileckiej dużo już umie zrobić sam a także i my rodzice zostalismy wreszcie uswiadomieni przez panią doktor jak mamy postępować i co robić zeby nasz syn żył i był choć w połowie samodzielny. Inni lekarze tylko rozkładali ręce a pani Milecka nam pomogła i za to bardzo dziękujemy!

Mieszkam w Kaliszu i lekarze z mojego rejonu nie pomagali. Ponad rok temu u pani dr. Mileckiej zaczeliśmy leczenie nasze 11-letniego syna z tików nerwowych. jutro jade na ostatnią wizytę- rewelacja , wszystkie dolegliwości przeszły. Polecam....

Lekarz nie często spotykany. Dobry kontakt między lekarzem a rodzice a przede wszystkim dzieckiem. Duża wiedza lekarza i poświęcony czas na rozmowę sprawia że panią doktor można bez wachmana polecić

Świetny specjalista! Pierwszy neurolog, który tak dokładnie zbadał dziecko, zrobił szczegółowy wywiad. To Pani doktor zauważyła, że córka została wypisana ze szpitala specjalistycznego bez leku, który jest niezbędny (!). Nie wiem, co by było, gdybyśmy trafiły do Pani doktor później. Strach pomyśleć. Świetnie wytłumaczyła kwestię późniejszego wyboru szkoły i zawodu, aby nie kolidowały one ze schorzeniem dziecka. Pierwszy specjalista, od którego dowiedziałam się wszystkiego ze szczegółami. Polecam!

Ja z wizyty u p. dr też nie byłam zadowolona. Nasz syn ma bardzo duże problemy z pamięcią, np. tabliczki mnożenia uczy się ciągle od nowa i nadal nic nie jest w stanie zapamiętać. P. dr Milecka na wizycie sprawdziła jego odruchy czyli postukała młoteczkiem w kolano, nie zleciła żadnych badań i przepisała leki na Alzheimera (10-latkowi) i kazała przyjść za kilka miesięcy. Więcej do niej nie poszłam.

Nasz synek jeździł do Pani Dr.Mieleckiej od poczatku jak tylko się urodził niał napięcie mięśnioew kazała nam zapisac synka na rechabiliacje i tak zrobilismy ale z czasm nasz synek dorastał i nic nie mowił to pani doktor stwierdziła za jeszcze ma czas gdy skonczył trzy latka stwierdziła ze jest opozniony w mowie i kazala podawac olej lniany.Smiech na sali.Przestalismy do niej jeździc.