lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

3,9

To mój kolejny neurolog ,którego odwiedziłam z synem i jestem mile zaskoczona.To strzał w dziesiątkę.Miła ,konkretna kobieta.Wizyta trwała 30 minut.Syn został prawidłowo zdiagnozowany.Pani Doktor dała "wytyczne"z których korzystam i już są efekty.Polecam całym sercem.

Kolejne dziecko nie wpełni zdiagnozowane, przyjęte w pośpiechu, z lekceważeniem objawów padaczkowych. Być może kiedyś dobry lekarz, ale zdecydowanie za dużo pracuje i za mało skupia się na dokładnej diagnozie, co dla jednego z dzieci skończyło się tragedią, dla dwójki innych dużym opóźnieniem w rozwoju, zanim została podjęta prawidłowa terapia u innego lekarza. logopeda

logopeda

Lekarz z wielkiego powołania .Byłam u innego neurologa,ale dopiero Dr.Milewska wytłumaczyła nam,co dolega naszej córeczce.Diagnoza bardzo trafna.Teraz jesteśmy spokojniejsi

Pani Doktor bardzo miła (koszt wizyty 100zł), przebadała dziecko, stwierdziła, że jest ok (stan po niedotlenieniu). Po miesiącu byłam w innej przychodni, u innego lekarza (państwowo) i lekarz dał skierowania na badania, oraz na rehabilitację mimo, iż Pani doktor Milecka nawet nie wspomniała o innych badaniach. Nie polecam.

Wspaniały lekarz!!! Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna, dokładna i co najważniejsze: ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam w 100%. Na każde pytanie dokładnie odpowie i uspokoi rodziców, co w zawodzie lekarza uważam za istotne. Dziękuję Pani Doktor za to, że mój synek jest zdrowy :) Pozdrawiam serdecznie. Mama Mateuszka

Polecam ,chociaż jest to dopiero początek leczenia naszej córki wiem,że dobrze trafiliśmy

Do tej pory nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Wzbudza ogromne zaufanie, ale przede wszystkim jest oddana swojej pracy i pacjentom. Odpowiada na każde pytanie. Jedyny minus oblężenie pacjentów

Super Pani doktor!Korzystam z jej rad już 10 lat,polecam!

Super Pani doktor!Korzystam z jej rad już 10 lat,polecam!

fantastyczna pani neurolog- poświęca dużo czasu, świetnie tłumaczy każdy odruch... a nie kwituje "patologia". wcześniej trafialiśmy na takich fachowców, więc dla mnie pani dr MIlecka jest kompetentna.

Przez 4 lata niewłaściwie diagnozowała naszego synka pomimo BARDZO OCZYWISTYCH objawów choroby,jestem bardzo mocno rozczarowana!!