lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

Polecam ,chociaż jest to dopiero początek leczenia naszej córki wiem,że dobrze trafiliśmy

Byłam z synkiem u 3 neurologów do tej pory i żaden z nich nie przeprowadził ze mną takiego wywiadu i nie zbadał dziecka w taki sposób jak pani dr Milecka! Wizyta trwała jakieś 50 minut, co jeszcze mi się nigdzie nie zdarzyło. Dziecko zbadane było od stóp do głowy, w każdej możliwej pozycji, obserwowane nawet podczas notatek pani Dr! Uzyskałam konkretne odpowiedzi na wszystkie moje pytania a także dowiedziałam się nowych rzeczy o których poprzedni neurolodzy w ogóle nie wspomnieli! Pani dr dała wytyczne co dalej, gdzie jeszcze powinnam się udać z dzieckiem. Bardzo mnie cieszy to, ze do Niej trafilismy! Nie zaluje wydanych pieniedzy na wizyte prywatna. Żaluje tylko ze nie nastąpiło to wczesniej ( synek ma rok i jeszcze samodzielnie nie siedzi ).

Lekarz z wielkiego powołania .Byłam u innego neurologa,ale dopiero Dr.Milewska wytłumaczyła nam,co dolega naszej córeczce.Diagnoza bardzo trafna.Teraz jesteśmy spokojniejsi

Pani Doktor bardzo miła (koszt wizyty 100zł), przebadała dziecko, stwierdziła, że jest ok (stan po niedotlenieniu). Po miesiącu byłam w innej przychodni, u innego lekarza (państwowo) i lekarz dał skierowania na badania, oraz na rehabilitację mimo, iż Pani doktor Milecka nawet nie wspomniała o innych badaniach. Nie polecam.

Pni dokotor przez cały czas wizyty odbierała komórkę i prowadząc rozmowę badała moje dziecko. Nie znalazła czasu na wytłumaczenie czegokolwiek. Była zdwakowa , nieuprzejma i opryskliwa. Poszłam do niej bo słyszałam dużo pozytywmych opinii jak widać nie zasłużonych

Super Pani doktor!Korzystam z jej rad już 10 lat,polecam!

Super Pani doktor!Korzystam z jej rad już 10 lat,polecam!

To mój kolejny neurolog ,którego odwiedziłam z synem i jestem mile zaskoczona.To strzał w dziesiątkę.Miła ,konkretna kobieta.Wizyta trwała 30 minut.Syn został prawidłowo zdiagnozowany.Pani Doktor dała "wytyczne"z których korzystam i już są efekty.Polecam całym sercem.

Świetny specjalista! Pierwszy neurolog, który tak dokładnie zbadał dziecko, zrobił szczegółowy wywiad. To Pani doktor zauważyła, że córka została wypisana ze szpitala specjalistycznego bez leku, który jest niezbędny (!). Nie wiem, co by było, gdybyśmy trafiły do Pani doktor później. Strach pomyśleć. Świetnie wytłumaczyła kwestię późniejszego wyboru szkoły i zawodu, aby nie kolidowały one ze schorzeniem dziecka. Pierwszy specjalista, od którego dowiedziałam się wszystkiego ze szczegółami. Polecam!

fantastyczna pani neurolog- poświęca dużo czasu, świetnie tłumaczy każdy odruch... a nie kwituje "patologia". wcześniej trafialiśmy na takich fachowców, więc dla mnie pani dr MIlecka jest kompetentna.

Przydało by się więcej zaangażowania i wiedzy merytorycznej. Te komentarze z samymi 5 to chyba znajomi wystawili. Zawiedziona

Zawiedziona