lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

3,9

Wspaniały specjalista i bardzo dobry człowiek. Ma fantastyczny kontakt z małymi pacjentami. Odpowiada na wszystkie pytania rodziców - nawet naiwne. Spokojna i rzeczowa. szkoda, ze "nasi" pediatrzy nie sa takimi specjalistami w swojej dziedzinie...

szkoda, ze "nasi" pediatrzy nie sa takimi specjalistami w swojej dziedzinie...

Dokładnie od 9 miesięcy tułałam się od neurologa do neurologa i nareszcie trafiliśmy na lekarza godnego polecenia. Pani doktor nareszcie nam wszystko wyjaśniła, uspokoiła, a przede wszystkim zaczęła leczenie. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni.

Wojtuś ma ZD od niedawna chodzimy do Dr Mileckiej jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza że wszyscy lekarze wcześniejsi okazali się nie kompetentni. Naprawdę polecam - lekarz z SERCEM Marta M.

Marta M.

Pni dokotor przez cały czas wizyty odbierała komórkę i prowadząc rozmowę badała moje dziecko. Nie znalazła czasu na wytłumaczenie czegokolwiek. Była zdwakowa , nieuprzejma i opryskliwa. Poszłam do niej bo słyszałam dużo pozytywmych opinii jak widać nie zasłużonych

bardzo miła pani doktor, dobrze zna swój fach, spełniła moje oczekiwania i jest bardzo pomocna.

Chciałabym żeby każdy lekarz miał takie podejście do swojego zawodu ja doktor Majewska!!!

Przydało by się więcej zaangażowania i wiedzy merytorycznej. Te komentarze z samymi 5 to chyba znajomi wystawili. Zawiedziona

Zawiedziona

Pani doktor "stanęła" ze swoją wiedzą medyczną parę lat temu i na tym bazuje ,jej zalecenia więcej zaszkodziły by niż pomogły, nie umiała zalecić odpowiedniej metody rehabilitacji nie wspomnę o jakiejkolwiek terapii i to u dziecka z mpdz ( podobno..;-))