dr n. med. Grażyna Waśniewska

1,8
2,4
2,1
1,8

nieuprzejma,krzyczy na pacjentow,zdecydowanie odradzam ,tylko ona z pośród wszystkich lekarzy ma kartkę na drzwiach do gabinetu ,że wywołuje sama pacentów , nie wchodzić!

Niestety jestem pacjentką od wielu lat i niestety jestem zmuszona do tych wizyt, które są dla mnie czasami traumą, ponieważ do innych lekarzy trudno się dostać i przepisać, a godziny pracy lekarzy to dla osób nie pracujących ja nimi nie jestem i pracuję. To co piszą moi poprzednicy to prawda, już nie raz próbowałam rozmawiać z Panią doktor o swojej chorobie jest ironiczna, informacje od innych lekarzy ma po prostu w nosie.

To co mnie uderzyło w kontakcie z tym lekarzem to fakt, że nawet jeśli Pani doktor ma jakąś wiedzę to zdecydowanie bardzo mocno to ukrywa. Jest straszliwie niedostępna, nie słuch co się do niej mówi, nie odpowiada na żadne pytania. Podczas całej wizyty miałam wrażenia że jej przeszkadzam, a wręcz jestem intruzem. Najgorsze jest to że po wyjściu z gabinetu nadal nie wiedziałam co mi jest i co mam dalej robić. Kompletny brak zainteresowania pacjentem.

Po wizycie u tej „Pani” żałuję, że nie zapoznałam się wcześniej z tymi komentarzami. Straciłam czas i pieniądze. Wizyta polega na ironicznych komentarzach i cynicznym spojrzeniu bez badania! Bez nawet chęci obejrzenia ostatnich wyników! Po wspomnieniu o sugestiach lekarzy innych specjalności nie było już w tedy mowy, o jakim kol wiek skierowaniu na badania czegokolwiek mimo przewlekłej choroby, którą należy kontrolować!!! Strata czasu i pieniędzy

Lekarz który sprawdzał mi 2 razy tarczyce poprzez duszenie mojej szyi.Po operacji kręgosłupa szyjnego przed tym procederem Pani "doktor"musiałam ostro zaprotestować. Wystarczyło powiedzieć żebym zrobiła USG , mam nadzieje że w przyszłości ta Pani też znajdzie się na wizycie u podobnego sobie "lekarza" Tego Pani DOKTÓR życzę, mnie w niczym nie pomogła!

Byłam u wielu lekarzy, jednak tak nieprzyjemnej wizyty nigdy nie miałam. Pani Doktor jest wyjątkowo nie uprzejma, nie ma kontaktu z Pacjentem, odpowiada na pytania zdawkowo i często ironicznie sądząc że wszyscy powinni wiedzieć to co ona. Nie zleciała mi żadnych badań a swoją opinię o tym że jestem zdrowa oparła o wyniki z 2006!!! mimo że wcześniej się leczyłam. Stanowczo nie polecam tego lekarza!

Stanowczo nie polecam tego lekarza!

Nie polecam. Brak kontaktu pacjent-doktor

Nie polecam. Brak kontaktu pacjent-doktor

Pani doktor jest opryskliwa,nie odpowiada na pytania, lub odpowiada zdawkowo, wydaje jej sie chyba, ze kazdy jest specjalista w tej dziedzinie.

Byłam u Pani doktor dwa razy, pierwszy po skierowanie na biopsję guza tarczycy, drugi raz na omówienie wyników. Pani doktor nie była dość wylewna, po tych obu wizytach miałam taką samą wiedzę jak przed nimi. I to tylko dlatego ,że choroba tarczycy występuje również u członków mojej rodziny.

Pani doktor nie chce lub nie umie nawiązać kontaktu z pacjentem. Z własnej inicjatywy nic nie wyjaśni a na zadane pytania odpowiada zbywająco i lakonicznie.