lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również moi znajomi byli zaszokowani. Nie chcialam juz ponownie dzwonic i wyjasniac sprawy. Jak mozna miec zaufanie do takiego pediatry???!!! Na cale szczęście udalo mi się znalezc innego pediatrę. Jak dla mnie przynajmniej uprzejmość 0!

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Solidny, obrazowo tłumaczy dolegliwosci i sposoby leczenia dziecka. Leczył mojego syna od malucha i nigdy nie zawiódł. Solidny, zawsze dostepny. Ile to razy późnym wieczorem docierał do swojego pacjęta. Godny zaufania, nie "owijający w bawełnę". Trafne diagnozy. Dziękuję "wujciu doktorku" za okazaną pomoc i leczenie syna. Mielismy szczęście trafić na tak solidnego pediatrę.

Wyśmienity fachowiec, który wie jak podejść do dziecka aby nie bało się lekarza. Leczy moje dziecko od urodzenia i jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trafił z diagnozą ! Dzwonić mogę nawet w nocy i jeśli jest taka potrzeba to przyjedzie. Dałbym mu 10-tkę, ale nie ma takiej opcji. Koszt wizyty określam na 0zł ponieważ jego porada jest warta każdych pieniędzy ! Wielki szacun Panie doktorze.Pozdrawiam Mirosław K. Bestwina

Dałbym mu 10-tkę, ale nie ma takiej opcji.
Wielki szacun Panie doktorze.Pozdrawiam Mirosław K. Bestwina

Lekarz z powołania. Jest wspaniałym pediatrą! Leczył mojego synka długie lata. Nigdy nie odmawiał przyjazdu na wizyte. Mozna było dzwonić o każdej porze. Kompetencja, wspaniałe podejście do pacjenów. Z czystym sumieniem polecam tego pediatrę. Dziękuję Panie Doktorze :)

Bardzo polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy. Fachowa porada. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Odpowiada na każde pytanie.

Bardzo dobry i solidny lekarz,nie straszy rodziców ale tez nie bagatelizuje sygnałów choroby. Leczy moich wnuków od urodzenia:) Pozdrawia Babcia z Mesznej .

Pozdrawia Babcia z Mesznej

Mogę tylko podpisać się pod tymi POZYTYWNYMI opiniami!! Panie Doktorze tylko tak dalej!! Życzę wszystkim więcej TAKICH lekarzy!! Zdecydowanie zadowolona Mama

Mogę tylko podpisać się pod tymi POZYTYWNYMI opiniami!!
Panie Doktorze tylko tak dalej!! Życzę wszystkim więcej TAKICH lekarzy!!
Zdecydowanie zadowolona Mama

Spokój, jaki doktor Anczakowski ma w sobie, działa na mnie jak balsam. Wychodzę od Niego z gabinetu, z dodatkowymi siłami do opieki nad trójką dzieci. Osobiście znam jeszcze jednego lekarza z takim oddaniem dla chorych. Jest nim prof. L.Królicki z Warszawy. Tak jak doktor Anczakowski potrafi sprawić, że idzie się do Niego na wizytę jak do dobrego znajomego.

Oczywiście, że polecamy Pana Doktora! Wiele razy pomógł nam wyprowadzić dziecko z choroby. Jeśli lekarz w przychodni nie radził sobie, wiadomo - tylko Anczakowski pomógł! Szkoda, że nie jest dostępny w niedzielę... ale wiem trzeba też odpocząć.

Fantastyczny lekarz,profesjonalista w 100%.Stawia trafne diagnozy i naprawdę leczy.Czlowiek o wielkim sercu i wspanialym podejściu do dzieci.Dla mnie jest lekarzem nr 1 i cieszę się że mialam szczęście ,że na tak wspanialego lekarza trafilam.Polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Bielsko-Biała"?

POLI-MED
Mickiewicza 23

Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
Szpital Pediatryczny