lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Wyśmienity fachowiec, który wie jak podejść do dziecka aby nie bało się lekarza. Leczy moje dziecko od urodzenia i jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trafił z diagnozą ! Dzwonić mogę nawet w nocy i jeśli jest taka potrzeba to przyjedzie. Dałbym mu 10-tkę, ale nie ma takiej opcji. Koszt wizyty określam na 0zł ponieważ jego porada jest warta każdych pieniędzy ! Wielki szacun Panie doktorze.Pozdrawiam Mirosław K. Bestwina

Dałbym mu 10-tkę, ale nie ma takiej opcji.
Wielki szacun Panie doktorze.Pozdrawiam Mirosław K. Bestwina

taaak,to naprawde lekarz z powolania!Jakie podejscie do malego pacjenta,moja 3-y lataka placze juz na sama mysl o wizycie u doktora.Jego podejscie sprawilo ,ze po raz pierwszy pozwolila sie zbadac:)Dziekuje

Lekarz z powołania. Jest wspaniałym pediatrą! Leczył mojego synka długie lata. Nigdy nie odmawiał przyjazdu na wizyte. Mozna było dzwonić o każdej porze. Kompetencja, wspaniałe podejście do pacjenów. Z czystym sumieniem polecam tego pediatrę. Dziękuję Panie Doktorze :)

Po pierwszej wizycie już mogę stwierdzić, że w razie potrzeby wrócimy do gabinetu Pana Doktora. Wzbudza zaufanie, nie ma pośpiechu, ma dobre podejście do dziecka.

Fantastyczny lekarz,profesjonalista w 100%.Stawia trafne diagnozy i naprawdę leczy.Czlowiek o wielkim sercu i wspanialym podejściu do dzieci.Dla mnie jest lekarzem nr 1 i cieszę się że mialam szczęście ,że na tak wspanialego lekarza trafilam.Polecam

Leczymy się u pana doktora już 3.5 roku, zawsze miły, uśmiechnięty, wspaniałe podejście do dzieci.Najważniejsze,że diagnoza jest trafna i leczenie przynosi efekty. Dziękujemy

Bardzo dobry lekarz, któremu naprawdę zależy na dobru małych pacjentów. Do problemów podchodzi kompleksowo i ma bardzo pozytywne podejście do dzieci.

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek to w obecnych czasach rzadkie zestsawienie.Pozdrawiam serdecznie.

zawsze otwarty pogodny i ze świetnym podejściem do dzieci. Trafiliśmy z naszym synem do doktora Grzesia jak sytuacja już była beznadziejna... Trafnie postawiona diagnoza i dobrze dobrane leczenie pozwoliło zaoszczędzić cierpienia naszemu synowi i pieniędzy jego rodzicom... LEKARZ GODNY POLECENIA w 100%

WSPANIAŁY Z BARDZO PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA; W SWOIM GABINECIE NIE IDZIE NA ILOŚĆ TYLKO NA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM ; SYN LECZONY OD 3 LAT .