lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Doktorek... Miejsca by brakło, gdybym miał wymieniać wszystkie jego zalety. Zawsze kiedy od niego wychodzę, wiem, że moja mała szybko wyzdrowieje, wraca mi także wiara w służbę zdrowia... Tomek W.

Tomek W.

dr Anczakowskiego mogę polecić w 100%. Zawsze skutecznie dobiera nam leki, chodzę do niego z synkiem od 2005 roku.

jestem mama trzyletniej dziewczynki, dlugo szukałam w Bielsku dobrego lekarza, ktory słucha co do niego mowie i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dr Anczakowski taki jest,ponad to , to bardzo mily czlowiek z dobrym podejsciem do dzieci,rzetelny a co najwazniejsze tylko w ostatecznosci siega po antybiotyk. Plecam

Spokój, jaki doktor Anczakowski ma w sobie, działa na mnie jak balsam. Wychodzę od Niego z gabinetu, z dodatkowymi siłami do opieki nad trójką dzieci. Osobiście znam jeszcze jednego lekarza z takim oddaniem dla chorych. Jest nim prof. L.Królicki z Warszawy. Tak jak doktor Anczakowski potrafi sprawić, że idzie się do Niego na wizytę jak do dobrego znajomego.

kompetentny,z dużą wiedzą,zawsze miły,z fajnym podejściem do dzieci ..no i najważniejsze: leczy skutecznie nie nadużywając antybiotyków. Polecam:)

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci, miły,uśmiechnięty.Zawsze trafna diagnoza i leczenie.

Leczę u Pana Grzegorza mojego syna od 7 lat.To wspaniały fachowiec i jak do tej pory zawsze trafia w 10 z diagnozą. Polecam go każdemu rodzicowi.Bardzo sympatyczny i miły. Trochę zapracowany ale to tylko świadczy o jego profesjonalnym podejściu do pajcjęta. Przy okazji pozdrawiam Panie Grzegorzu.M.K.

Polecam go każdemu rodzicowi.Bardzo sympatyczny i miły.
Przy okazji pozdrawiam Panie Grzegorzu.M.K.