lekarz Grzegorz Barciński

Laryngolog

3,3
3,2
3,2

Ostatnio jestem pacjętką doktora w przychodni Źródło Marii w Gdyni Karwinach i uważam go za fachowca w otolaryngologii. Od razu widać jego profesjonalizm i zaangażowanie w leczeniu pacjetnów. Mówię tu nie tylko o sobie, bo prawie na każdej wizycie- a byłam przyjmowana dodatkowo- znajdowałam się równocześnie z inną osobą w gabinecie i byłam świadkiem jak Pan doktor podchodzi do pacjenta, jak wyjaśnia, jak przepytuje- by ustalić jak najtrafniejszą diagnozę, zaleca leczenie, tłumaczy na czym polega i daje skierowanie na kolejną rejestrację (oczywiście wcześniejszą) by móc zobaczyć efekty zaproponowanego leczenia. Muszę ...

Od razu widać jego profesjonalizm i zaangażowanie w leczeniu pacjetnów. Mówię tu nie tylko o sobie, bo prawie na każdej wizycie- a byłam przyjmowana dodatkowo- znajdowałam się równocześnie z inną osobą w gabinecie i byłam świadkiem jak Pan doktor podchodzi do pacjenta, jak wyjaśnia, jak przepytuje- by ustalić jak najtrafniejszą diagnozę, zaleca leczenie, tłumaczy na czym polega i daje skierowanie na kolejną rejestrację (oczywiście wcześniejszą) by móc zobaczyć efekty zaproponowanego leczenia. Muszę przyznać, że jest to jeden z niewielu lekarzy jakich znam, tak konkretny i fachowy. Może komuś się wydawać, że jest nie miły- może jest takie wrażenie ponieważ doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentów poza rejestacją główną- tj. dodatkowo i nie ma czasu zwracać uwagi na to czy dla kogoś jest miły czy nie. Poza tym- ma leczyć a nie uśmiechać się i głaskać. Ludzie - czy wy tego nie rozumiecie, dlaczego są opużnienia, m.in. ponieważ Pan doktor przyjmuje pacjentó dodatkowo poza rejestracją, a mógłby każdego z tych dodatkowych prosić aby przyszli w termninie rejestracji normalnej czyli np. za m-c. Wtedy wszystko byłoby na czas i dla doktora lepiej, bo miałby czas złapać oddech. Poza tym, doktor nie tylko przyjmuje pacjentów, ale również wypisuje dokumentację do każdego przyjetego pacjęta- proszę zwócić uwagę będąc następnym razem w gabinecie ile czasu to zajmuje. Tłok to nie wina lekarza tego czy innego, ale wina systemu, NFZ i tych,którzy rządzą służbą zdrowia. Proszę zauważyć, że przychodni zabrano specjalistów- był jeszcze jeden laryngolog, był dermatolog- nie ma- znowu się kłania NFZ. A taki lekarz- nie jest taśmą produkcyjną- też musi odpocząć- szczególnie jak robi zabiegi- niekiedy bardzo poważne- a tu taśma, bo przyjmuje dużo dodatkowo- wielokrotnie byłam świadkiem. Jednak i w pewnym momencie trzeba komuś odmówić, bo się nie da-no chyba że by przyjmował po 3, 4 osoby na raz w gabinecie. Ludzie myślcie. To nie taśma produkcyjna jak na niemym filmie z Charlie Chaplinem.
W ogóle nie rozumiem stwierdzenia "sztuczny tłok". Jak lekarz może robić sztuczny tłok- ludzie są fikcyjni czy co? Jakiś absurd w poprzedniej opinii.

Chodzimy z synkiem do Pana Doktora od 3 lat, nie powiem złego słowa. Syn ma teraz 7 lat , bardzo mu pomogły te wizyty w końcu ktoś go prawidłowo zdiagnozował, nie czeka na pieniadze . Przyjmuje zawsze jak mamy problem, czasem musimy poczekać , dzień albo dwa bo jest dużo pacjentów ale nigdy nie odprawił nas bez pomocy.

Szczerze polecam dr Barcińskiego to naprawdę złoty człowiek, dzięki niemu moja córka może normalnie żyć. Dr doskonale umie postawić diagnozę i wyjaśnić na czym będzie polegało leczenie, dziecko nie mogło się doczekać kolejnych wizyt ponieważ kontakt z dziećmi ma super na luzie bez naukowych nie rozumianych słówek. Jesteśmy po zabiegu na migdałkach, którego bardzo się obawiałam ale gdy trafiliśmy do dr to stres minął, wystarczy zaufanie do dobrego specjalisty i jego podejście do pacjenta. Szkoda że tak rzadko w naszym codziennym życiu trafiamy na takie miłe osoby. Gorąco polecam dr Barcińskiego naprawdę "super gość".

Pan doktor Barciński obstawia chyba większość przychodni rejonowych w Gdyni a oprócz tego pracuje (pracował?) w prywatnej klinice. Chodziłen do niego przez kilka tygodni z córką i bólem ucha. Leczenie niewiele pomagało. W końcu Pan doktor nastraszył mnie możliwością poważnej choroby (raka?). Zaproponował położenie córki w prywatnejn klinice, wykonanie zabiegu i przesłanie materiału do badań. Na moją odpowiedź, że chcę jeszcze diagnozę skonsultować u innego lekarza, zaczął się wycofywać. Przy następnej wizycie po trzech dniach okazało się, że jest zdecydowana poprawa!! Po kilku latach u syna stwierdził "dziwny" przyrost jednego ...

Po kilku latach u syna stwierdził "dziwny" przyrost jednego migdałka i zasugerował raka. Pojechaliśmy do szpitala miejskiego gdzie najpierw bardzo miła Pani doktor raczej wykluczyła taką diagnozę, a po informacji o diagnozie Pana Barcińskiego poprosiła o diagnozę ordynatora laryngologii. Pan ordynator również raczej wykluczył raka ale zaproponował, że podczas usuwania trzeciego migdała pobiorą próbki do badań. Dziś już minęło kilka lat i syn zdrowy jak ryba.
Dla mnie jest to lekarz nastawiony na kasę a nie pomoc pacjentom. Ogradzam.

Odradzam. Poszłam z podejrzeniem zapalenia ucha z 9 miesięczną córką lekarz od progu powiedział że nas nie przyjmie i żebyśmy przyszły dwa dni później prywatnie. Czekając jeszcze do innego lekarza na tym samym korytarzu zaobserwowałam że lekarz miał trzech pacjentów po czym miał luz bo jacyś nie poprzychodzili. I za co kasę dostają tacy lekarze. Pan doktor był oczywiście spóźniony 20 minut.

Lekarz dobry jeśli chodzi o trafność diagnozy i leczenie. Ale wizyta nieodpłatna jest w coraz gorszym wydaniu, można być na liście spóźnić się 3 min i mimo, że nie ma za wielu pacjentów a wchodzą osoby bez kolejki być nieprzyjętym po 45min czekania. Ja rozumiem, że można mieć zły dzień ale Pan doktor często potrafił spóźnić się nawet 1 godz. i jakoś nikt z tego powodu nie robił problemu. Rozumiem, że pewnie w przypadku prywatnej wizyty podejście do pacjenta jest inne. Nie myślałem, że do lekarza którego znam od wielu lat i miałem o nim zawsze dobre zdanie można się tak sparzyć.

Świetny lekarz, z powołaniem, miły człowiek, oddany pacjentowi, a nie umowie z NFZ, nikogo nie odeśle z kwitkiem. Mimo leczenia państwowego (ZA DARMO TAKŻE DLA NIEGO) przyjmuje każdego, choć tłum się kłębi w poczekalni

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Dwa razy próbowałam się do niego dostać, prosząc o krótką konsultację w sprawie pilnej(mój stan nie pozwalał mi na pótoramiesięczne oczekiwanie)i choć było przede mną tylko dwoje pacjentów i dodatkowo jednej osoby, która miała akurat wchodzić nie było, to i tak lekarz mnie nie przyjął.Twierdził,że nie może mnie przyjąć, ponieważ do niego trudno się dostać i jeśli nie mogę poczekać pótora miesiąca to mam pójść do innego lekarza.Dotatkowo notorycznie spóżnia się do pracy i celowo wywołuje tzw.sztuczny tłok.

Zdecydowanie odradzam tego lekrza, byłam w przychodni z dzieckiem Zródła Marii w Gdyni, po pierwsze zła diagnoza, brak odpowiedniego podejścia do dziecka, arogancki, wręcz nieprzyjemny. Dodatkowo ten Pan nie dba o podstawową higienie, miał brudne paznokcie i śmierdział potem. I taki lekarz ma prawo "grzebać" w uchu pacjenta. Bardzo odradzam tego lekarza, niestety co potwierdza moją opinię, personel przychodni ma częste skargi na niego. Raz też byłam z kilku miesięcznym dzieckiem, gorączka, ból ucha, nieprzyjoł nas ponieważ miał za dużo kolejkę - były 2 osoby. Ale pewnie spieszył się do swojego prywatnego gabinetu. Beszczelny typ!

Dr Barciński to złoty człowiek, trafny w diagnozie i skuteczny w leczeniu, polecam wszystkim.