lekarz Grzegorz Błaszczak

Lekarz wzbudził zaufanie, nie czułam sie skrępowane, sam mówił o tym o co chciałam zapytać- konkretnie i rzeczowo. Osoby, które nie oczekują od lekarza pogawędek i szczegółowego tłumaczenia laikowi kwestii medycznych nie będa mieć zastrzeżeń.

Nie zgadzam się z osobą, która nazywa doktora Błaszczaka "olewatorem", to że nie rzuca uśmieszków i nie prowadzi pogaduszek to nie znaczy, że jest niekompetentny! Wręcz przeciwnie, moim zdaniem to on zasuwa najwięcej na tym oddziale i dlatego nie ma czasu na zbędne rozmówki, to prawdziwy fanatyk swojego zawodu, zna się na rzeczy i jest w stanie pomóc w najtrudniejszych sytuacjach a w razie potrzeby wysyła na najlepsze konsultacje, jest trochę szalony ale pozytywnie a o pacjentki bardzo dba nie tylko te z wizyt prywatnych, polecam zarówno do prowadzenia ciąży jak i problemów zdrowotnych

jeśli macie czas posiedzieć u Pana doktora np.7 godzin !!!!!! na poczekalni to zapraszam, bo lekarz nie umawia wizyty na wyznaczoną godzinę

Pod opieką tego lekarza byłam w czasie pobytu w szpitalu i niestety nie mam dobrego zdania na jego temat. Większego "olewatora" nie nie ma na całym oddziale. Na zadawane pytania odpowiada lakonicznie albo wcale. Jeśli kobieta ma problemy z ciąża to raczej nie jest w stanie pomóc. Prawdziwy lekarz powinien tak samo traktować pacjentki które przychodzą do niego prywatnie jak i te które są w szpitalu.

w sumie to ok wszystko tylko najgorsze jest to że nie zapisuje na godziny, a w ciąży ciężko jest wysiedzieć kilka godzin

Bardzo dobry lekarz najlepszy w Mielcu ,bardzo dobrze robi cesarskie cięcia polecam

Nie polecam tego lekarza. Bardzo się na nim zawiodłam.

Nie polecam tego lekarza. Bardzo się na nim zawiodłam.

Najlepszy w Mielcu. Polecam wszystkim znajomym. Prowadził dwie moje ciąże, w tym jedną bliźniaczą. Wyleczył mnie z moich problemów zdrowotnych.

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora Grzegorza Błaszczaka. Korzystałam z wizyt prywatnych pomimo kosztów wikęszych niż u innych lekarzy ale warto było.

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora Grzegorza Błaszczaka.

Dr Błaszczak jest świetnym fachowcem za dobrym jak na Mielec, gdyż przy nim inni lekarze wypadają blado.Nie traktuje kobiet jak "baby w ciąży" ale jak przyszłe mamy, które bardzo pragną urodzić zdrowe dziecko. Jemu po prostu zależy na matce i dziecku nie jak innym. Cała reszta jak dla mnie to mieleccy rzeźnicy.