lekarz Grzegorz Błaszczak

te kolejki do niego też o czymś świadczą , ale cóż ja wszystko zniosę aby moje maleństwo było w najlepszych rękach, w rękach dr. Błaszczaka

Myślę, że mam wiele do powiedzenia w sprawie Pana doktora! Po pierwsze w szpitalu leżałam ostatnio przez ponad 2 tygodnie!Na początku - NIKT się mną nie interesował. Na moją informację o tym, że mega mnie boli Pan ordynator reagował tekstami typu: "każdą babę boli w ciąży" i tak od usg do badania bHCG! Dr. Błaszczak był pierwszą osobą, którą zainteresowała się moim przypadkiem!!! Podjął się badań, zaczął się zastanawiać i przede wszystkim REAGOWAĆ! Interesował się mną też dr. Orzeł ale niestety nie miał możliwości zrobienia mi jakichkolwiek badań. Ciąże straciłam w 8 tygodniu, może dlatego że tak miało być ale może i dlatego, że od początku nie podano mi odpowiednich leków!!! Błaszczak przyszedł do szpitala jak już leżałam tydzień. Ale to nie koniec mojej historii, niestety poronienie zaczęło się kiedy na dyżurze nie był dr. Błaszczak ale inny doktor i tym o to sposobem nie zostałam dobrze wyłyżeczkowana!!! Teraz zdrowiem płace za to co się tam stało i jedyny Błaszczak, który wszystkimi siłami próbuje mi pomóc! Szpital w Mielcu to PORAŻKA!!! Nie ma lepszego lekarza w Mielcu, a o Miliku (endokrynologu mieleckim) nawet nie chce się wypowiadać bo mi go po prostu żal!!!

Ja miałam plamienia w ciąży i dopiero po wizycie u dr Błaszczaka uspokoiłam się. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i rozwiał wszelkie wątpliwości. Po wizycie u innego ginekologa wciąż odczuwałam niepokój. Nie znalazł przyczyny plamień. Polecam serdecznie każdemu:)

dobry lekarz. Ja byłam po dwóch poronieniach ( ostatnie w 5 miesiącu) dzięki niemu mam synka.Po założeniu szwu donosiłam ciążę do 8 miesiąca (prawie całą przeleżałam ale w domu )do końca nie było wiadomo jak urodzę ale na szczęście urodziłam naturalnie. Czasami troszkę bagatelizuje pewne sprawy ale ogólnie jest spoko przykro mi tylko z tego powodu że nie było go przy porodzie mimo iż miał wtedy zmianę ale polecam kobietom z problemami i po przejściach bo lepszego nie znajdziecie ja szukałam wszędzie pozdrawiam

Bez komentarza!- dobrych ginekologów w Mielcu NIE MA!!!!

Bez komentarza!- dobrych ginekologów w Mielcu NIE MA!!!!

Naprawdę wspaniały lekarz! Uważąm, że w 100 % spełnił moje oczekiwania i jest naprawdę godny polecenia.

Bardzo polecam tego lekarza,jest kompetentny,bardzo stara sie wytłumaczyc chorobe jest miły,cierpliwy.Na wizyte trzeba czekac długo pod gabinetem jednak warto.Podziwiam tego lekarza za zaangazowanie w prace.

Bardzo dobry ginekolog, nie umawia na wizyty telefonicznie ale to dlatego ze pacjentki ktore nie mogly przyjsc nie informowaly o tym i powstawalo zamieszanie. Warto tyle czekac, szczerze polecam tego lekarza...

najlepszy,poroniłam trzy kolejne ciąże obecna rozwija się prawidłowo jestem obecnie w 32 tygodniu, kolejki są długie ale warto czekać

Lekarz nie umawia na wizyty, dlatego bardzo długo czeka się na poczekalni, nawet do 6-7 godzin. Przyjmuje do ostatniej pacjentki, do późnych godzin nocnych. Nie jest chciwy na pieniądze. Jak się jest stałą pacjentką to nie za każdą wizytę bierze pieniądze. Po mimo tego zraziłam się do tego lekarza. Po stracie dwójki dzieci, kiedy kobieta przeżywa ogromną osobistą tragedię, lekarz powinien być oparciem. Niestety ten lekarz mnie bardzo obraził, wręcz śmiał mi się prosto w oczy. Nie będę pisała co mi powiedział, ponieważ jest to dla mnie bardzo bolesne. Po za tym nie mam nic do tego lekarza.