lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Byłam bardzo wylękniona moją diagnozą choroby .Po wizycie i rozmowie z lekarzem ,oraz jego spokojne wytłumaczenie co do mojej choroby poczułam się pewniej i bezpiecznie.Jest lekarzem godnym do polecenia. Miły sympatyczny .a to dużo daje choremu gdy czuje się że lekarz jest bardzo dobrym specjalistą

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i pomimo strachu, chory w pełni zaufał Doktorowi, ja też. Ta rozmowa sprawiła, że poczułam siłę i mogłam wspierać chorego. Lekarz nie lekceważył rodziny, znalazł dla mnie czas między kolejnymi operacjami, a naprawdę ma ich dużo. Po operacji stale doglądał pacjenta. Zawsze dokładnie badał, nie wystarczała mu odpowiedź, że jest ok. Przy tym zagadywał rozmową, o rzeczach ważnych dla chorego, np. motocyklach, ich markach, pojemnościach itp. Nie raz spędzał więcej czasu przy pacjencie , który był po zabiegu, a On miał wtedy dyżur na oddziale. Szczerze polecam dr. Celbana. To naprawdę wspaniały lekarz, który sprawi, że mając świadomość tej strasznej choroby, jaką jest rak, znajdziemy siłę i będziemy z nim walczyć. Cieszę się, że na naszej drodze do zdrowia stanął właśnie dr Celban, dziękuję

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź
al. Wolności 22