dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Z całego serca polecam Pana Doktora-wspaniały, ciepły, delikatny i przede wszystkim fachowiec na najwyższym poziomie.Operował mnie we wrześniu 2012r.i dawno żaden lekarz nie wzbudził we mnie takiego zaufania jak Pan Doktor a należy dodać, że zabieg nie należał do najłatwiejszych.Pozdrawiam najserdeczniej Angelika R.

jest to super onkolog ---operowałmnie w 2007 roku w POZNANIU --JESTEM Z DOKTORA BARDZO,BARDZO ZADOWOLONA --MOWIE SOBIE ZE DZIEKI JEMU MAM II ZYCIE ----POZDRAWIAM PACJETKA Z GŁOGOWA

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.

To złoty człowiek.Chylę czoło bo jest bardzo dobrym fachowcem a do tego ma wielkie serce. Polecam wszystkim którzy muszą wybrać onkologa. Miałam zabieg operacyjny 3 lata i nie wiem jak bym to przeżyła gdyby nie Pan doktor.

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu. Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi. Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady. Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Leszno"?

Roman Pioterek

Chirurg ogólny
WSzZ Leszno
Francuska 91

64-100 Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Alergologiczna "Jankomed"
Leśna Osada 47
Kiepury 8