Lekarze Chirurg onkolog Leszno

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grzegorz Pudliszewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Dobry dobry lekarz szanuje takiego lekarza pozodku jest może porozmawiać i ma czas do pacjentów nie odmawiał żadnemu pacjentowi ma dobre serce takiego lekarza chirurgia nie znajdziemy jest miły i sympatyczny lekarzem chirurgiem

lekarz Krzysztof Jankowski

64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolcia

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

Barbara Smereka-Gacek

Onkolog

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę i profesjonalizm podczas pobytu mojej mamy w szpitalu, podziwiam i wychwalam profesjonalizm i wyrozumiałość Pani zespołu na oddziale. Jeżeli ktoś twierdzi że trzeba jechać do wiekszego miasta do jakiegoś profesora, że pieniądze coś więcej pomogą to mówię szczerze i bez ogródek że jest w wielkim błędzie. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Rafał Wawrzyniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Roman Pioterek

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

lekarz Paweł Caputa

Onkolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
Leszno

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek, który nawet w beznadziejnej sytuacji potrafi dodać otuchy. Przez prawie 9 lat był lekarzem mojej mamy, wiele zawdzięczamy doktorowi i jestem bardzo wdzięczny za wszystko co zrobił dla mamy. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Piotr
nie ma Go już z nami ...pracowałam z Nim i bardzo za Nim tęsknię ale czasem rozmawiam z Nim jak mi smutno...brakuje mi tego jego "dziecko drogie"...

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszno

Nie używa rękawiczek oraz maseczki podczas wykonywania czynności medycznych. Ciężko się dostać do tego dentysty- nawet z nagłym silnym bólem terminy na za 3 tygodnie, ale jakimś dziwnym trafem dużego tłoku w poczekalni nie ma, nie raz nawet nie było nikogo przede mną albo po mnie. Skupia się jedynie na chorym zębie, a nie dba o resztę (nie proponuje np. ściągnięcia kamienia, nie instruuje jak dbać o dziąsła, jeśli nawet ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Leszek Żuchowski

Kiepury 8
Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy

64-100 Leszno

Bał się wykonać operacji pobrania wycinka chłoniaka do dalszej analizy i wyraził to na piśmie i stwierdził ze mój stan jest beznadziejny. Chirurg ze szpitala obok przy ul. Garbary wykonał to bez problemu i dzięki temu, że prawidłowo ustalono terapię hematologiczną (chemioterapię) żyję.

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

64-100 Leszno

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...

lekarz Samuel Ojo

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Bardzo miły lekarz. Profesjonalny i skrupulatny w tym co robi. Gdy będę kiedyś miał kolejną operację, to chciałbym być operowany właśnie przez niego. Jeśli komuś nie podoba się Jego podejście do pacjenta, to przypominam, że to jest lekarz a nie animator na wakacjach. Zauważyłem zachowanie niektórych pacjentów na oddziale i podziwiam jego cierpliwość. Ja takiej bym nie miał.
Opinia dodana przez: Konrad Kusztelak
Bardzo miła sympatyczna pomogła mi dużo razy .Całym sercem mogę polecić panią doktor .Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i stara się zawsze pomóc.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Włodzimierz Krzewiński

Osterwy 3
64-100 Leszno

bardzo nie mily lekarz czepia sie tego co nie ma zamiast leczyc to co powinien ostatni raz bylam z dzieckiem u niego. rodzica traktuje jak ....... szkoda slow

lekarz Błażej Ciesielski

64-100 Leszno

Dwa razy z dziećmi byłam u doktora z podcięciem wędzidełka, konkretny lekarz, szybko zrobione, nam nic złego ani ośmieszającego czy głupiego nie powiedział ani nie sugerował. Wręcz żartowaliśmy sobie. Polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Piotr Grys

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Rewelacyjny lekarz,konkretny z dużym doświadczeniem w szyciu lepszy od krawcowej,pomimo poszarpanej ręki zrobił to perfekcyjnie polecam doktora i życzę wytrwałości i więcej zrozumienia od strony pacjentow
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Robert Pietrzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Medical-Dent Zbigniew Zakrzewski Joanna Zakrzewska Leśniczuk
BOLESŁAWA CHROBREGO 48
64-100 Leszno

Lekarz przyjmował mame na Sorze. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi. Panie Doktorze proszę nauczyć się kultury i zacząć być człowiekiem bo charytatywnie Pan nie pracuję. Nie polecam!

lekarz Marek Palka

64-100 Leszno

Bardzo nieuprzejmy, dziecko traktował lekceważąco,bo prosiłam o dodatkową konsultacje. Ktoś z takim podejściem do pacjenta,w dodatku do dziecka, które jest przerażone całą sytuacją nie powinien być lekarzem.