Chirurg Onkolog Leszno

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu.
Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą
LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

Opinia dodana przez: Marek54 m54321abc

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

Chirurdzy onkolodzy w mieście Leszno