3,9
3,9
3,5
3,5

Lekarz miły, spokojny, delikatny, wszystko dokładnie wytłumaczył, bez pośpiechu, bardzo miły, uśmiechnięty, polecam zdecydowanie.

Do lekarza zdecydowałam się pójść po tym jak źle zostałam potraktowana przez poprzedniego. Miałam wtedy zapalenie i szukałam ginekologa który szybko mnie przyjmie. Jako jeden w całym mieście przyjął mnie Doktor Gut. Był miły, delikatny i wszystko dokładnie tłumaczył. Zapalenie przeszło po paru dniach. Może za krótko do niego chodzę ale jak na razie nie mam żadnych zarzutów. Mogę polecić w 100 %.

Skandal! Lekarz ktory zleca badania za 800zl przy wynikach ktore tego nie wymagają! Doradza zabiegi za 1200zl podczas gdy inni doświadczeni lekarze twierdza ze to zupełnie zbędne! Bardzo drogi! Wizyta, cytologia, usg, wypisanie recepty - wszystko osobno płatne. Nie polecam, wręcz ostrzegam i odradzam!

Polecam tego lekarza tylko tym, którzy mają 'worek pieniędzy". Chodziłam do doktora 10 lat na wizyty,ale dopiero w czasie ciąży zobaczyłam o co tak naprawdę tu chodzi. Wizyta ok 70 zł ale na tym nie koniec dodatkowo USG 70zł do tego L4 70 zł i rachunek prosty 1 wizyta 210zł. Poza tym na początku ciązy wiedziałam ze wizyty są co 4 tyg potem 3 tyg, 2 tyg a po terminie co tydzień. Ale nie! mimo ze miałam juz ustalony termin CC doktor stwierdził ze jeszcze kolejna wizyta jest potrzebna bo teraz powinnam chodzic juz co tydzień ( nic sie nie działo termin miałam dopiero za 2 tyg) Chciał mi jeszcze ustalić wizyte 2 dni przed CC to juz przesada. Poza tym za wystawienie zaświadczenia na becikowe oczywiście zapłaciłam 70zł jak za wizyte. Pytam się gdzie jest jakaś etyka lekarska. Zmieniałam po tym wszystkim lekarza a u tego Pana moja noga nie postanie więcej.

U pana doktora znalazłam się przypadkiem - po badaniach w szpitalu okazało się że konieczna jest prywatna wizyta bo dzidziuś jest zagrożony hipotrofią... Wizytę miałam niecały miesiąc przed porodem, pan doktor stwierdził, że synek jest troszkę mniejszy ale do porodu jeszcze dorośnie, nie było mowy o żadnej hipotrofii... No cóż, z tego co wiem teraz to można było wcześniej wszystkiemu zapobiec przez odpowiednie leki, podobno pomiar na usg daje odpowiedni obraz czy dzidziuś prawidłowo rośnie :( Czasu niestety nie wrócę, ale może kogoś uda się przestrzec że jak się samemu nie dopilnuje to nie ma co liczyć na lekarza nawet za tak duże pieniądze za wizytę. Smutne ale prawdziwe

Kilka lat temu rodziłam w Mikołowie, nawiasem mówiąc doktor nie był z tego powodu zadowolony i tego nie ukrywał. Podczas przyjęcia na oddział w Mikołowie ordynator chwycił się za głowę że przy tak potwornych żylakach kończyn które miałam lekarz prowadzący nie zalecił mi zastrzyków przeciwzakrzepowych podczas ciąży tylko zbagatelizował problem. Dopplera robiłam w trosce o siebie i dziecko bo doktor stwierdził że to niepotrzebne. Kilka miesięcy po porodzie miałam operację usunięcia niewydolnych żył. Dobrze ze w czasie ciąży nic złego się nie przytrafiło.

Miałam do czynienia z Panem Doktorem w szpitalu. I jako jedyny tłumaczył co mi się dzieje i uspakajał. Bardzo sympatyczny i jako jedyny wzbudził moje zaufanie i dzięki niemu byłam spokojna w szpitalu.

z ręką na sercu - lekarz godny polecenia!

z ręką na sercu - lekarz godny polecenia!

Dobry lekarz.polecam koszt usg 90 zł lekarz godny polecenia.ja miałam duży problem którego przez 4 lata niezwykł żaden lekarz.panu doktorowi odrazu coś niepasowalo i zalal mnie różnymi badaniami i wyszło:-(polecam

To nie lekarz, tylko rzeźnik! Chodziłam do niego przed ciążą i początkowo w ciąży. Omal przez niego nie poroniłam. Jak dostałam w ciąży zapalenia żył, to kazał mi łykać magnez! Poza tym oszukiwał mnie, że mam nadżerkę i wmawiał, że mam chlamydię, żeby wydoić mnie z kasy na niby konieczne leczenie i dokładniejszą diagnostykę. Poza tym, zero delikatności...