dr n. med. Grzegorz Jagielski

Kompetentny, miły i "normalny", mimo, że ciąża prowadzona w przychodni nie prywatnie wszystko w najlepszym porządku.

Uważam, że jest to lekarz z powołania, dbający o swoje pacjentki,traktuje każdą pacjentkę jako indywidualny przypadek i bardzo poważnie podchodzi do zgłaszanych problemów. Ma duże doświadczenie i w przeciwieństwie do początkujących lekarzy nie traktuje kobiet przedmiotowo, ale widzi w nich ludzi. Jest lekarzem godnym zaufania.

Absolutnie nie polecam! Przede wszystkikm ze względu na podejście do pacjentki!

Absolutnie nie polecam!
Przede wszystkikm ze względu na podejście do pacjentki!

Polecam, bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny.

Polecam, bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny.

Dr Grzegorz Jagielski to wspaniały specjalista, jest to lekarz z powołania. Dla niego każda pacjentka to inny ale również ważny problem. Chodziłam do niego wcześniej prywatnie a teraz pojawił sie w mojej Przychodni rejonowej i postanowiłam pójśc na wizytę w ten sposób. Oczywiscie nie było nic inaczej. Miły , kompetentny, odpowiedzialny i prawdziwy specjalista. Polecam wszystkim Paniom naprawdę lekarz z powołania, przy nim poczujecie sie bezpiecznie.