lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Wyjątkowy jako lekarz i jako człowiek . Niezwykle profesjonalny, pracowity, empatyczny, spokojny, serdeczny, życzliwy, wyrozumiały. Prawdziwie kochający pacjentów i swoją pracę . Miałem trudną operację Gruczolaka Wielopostaciowego prawej przyusznicy . Doktor wykonał tą operację superwzorowo, (po uprzednim wykonaniu wszystkich niezbędnych badań) . Mówię to szczerze , bo widziałem jak takie operacje i badania przed nimi wykonuje się w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym we Wrocławiu na ul Hirszfelda........ Okropność ....... Dziękuję Panie Doktorze. Niech Bóg darzy Pana Najlepszym Zdrowiem - jest Pan dla pacjentów Wszystkim

Lekarz w 100% godny polecenia. Leczyl zarowno mnie jak i moje dzieci. Najlepszy specjalista w okolicy , a przy tym bezinteresowny. To jeden z tych specjalistow dla ktorego obraza jest proba wreczenia jakiejkolwiek gratyfikacji

Jestem właśnie trzeci dzień po zabiegu korekty przegrody nosowej. Poprawa jest rewelacyjna, wiadomo jak to po zabiegu parę dni na zagojenie ran potrzeba, ale już czuję różnicę. Co do dr Klimczuka, życzę wszystkim aby w każdej specjalizacji spotykał takich lekarzy. Zdecydowanie zasługuje na miano specjalisty w swojej dziedzinie. Dodatkowo poczucie humoru i chęć uprzyjemnienia pacjentowi czasu podczas zabiegu są dodatkowymi atutami Pana Grzegorza Klimczuk. I nie można zrażać się tym, że trudno jest się czasem dodzwonić i umówić na wizytę. Trzeba próbować do skutku. Rzecz druga czekałem na zabieg ponad ...

I nie można zrażać się tym, że trudno jest się czasem dodzwonić i umówić na wizytę. Trzeba próbować do skutku. Rzecz druga czekałem na zabieg ponad pół roku, ale cierpliwość i wytrwałość popłacają. :)))))

Kompetentny,konkretny.Do pacjentów odnosi się uprzejmie, bez wyniosłości. Ma poczucie humoru.Sposób przekazania ważnych informacji dostosowuje do wieku i poziomu pacjenta(bez operowania przesadnie medycznym nazewnictwem). Na oddziale w MCZ(Lubin)gdzie jest ordynatorem jest bardzo lubiany i szanowany przez personel i pacjentów.Polecam.

Mogę z ręką na sercu polecić Pan doktora, bo to naprawdę kompetetny, uprzejmy i godny zaufania lekarz. Na wizycie czujesz się jak pacjent z amerykańskich filmów, a nie jak intruz w polskiej rzeczywistości.

Człowiek na dobrym stanowisku - nic dodać, nić ująć. Wszystko zaplanowane od a do z. Rożnica po zabiegu rewelacyjna. Zero strachu, a duża poprawa. Wyrozumiały, z poczuciem humoru znający się na tym co robi. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

Jeszcze nigdy nie spotkalam tak bardzo milego lekarza. Bardzo kompetentny. Moja przegrode nosowa naprawil bez problemu. Wizyty u dr Klimczuka na wysokim poziomie. Zna sie na rzeczy. Bardzo dobry kontakt. Polecam seedecznie.

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

Bardzo dobry lekarz! Z czystym sumieniem polecam każdemu. Moja operacja przebiegła szybko, lekarz codziennie pilnował mojego stanu zdrowia. Ma świetne podejście do każdego pacjenta- i małego dziecka, i starszych osób. Numeru pana Klimczuka na pewno nie wykasuję i w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych, bez wątpienia wybiorę się do Niego ponownie.

Profesjonalista ma niesamowitą wiedze wie co robi i robi to bardzo dobrze byłam 4 lata leczona bez postawionej diagnozy przypadkiem trafiłam na Dr. Klimczuka i dopiero wtedy została postawiona diagnoza i prawidłowe leczenie polecam wszystkim jest bardzo miły przyjaźnie nastawiony do każdego pacjęta