lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Profesjonalista ma niesamowitą wiedze wie co robi i robi to bardzo dobrze byłam 4 lata leczona bez postawionej diagnozy przypadkiem trafiłam na Dr. Klimczuka i dopiero wtedy została postawiona diagnoza i prawidłowe leczenie polecam wszystkim jest bardzo miły przyjaźnie nastawiony do każdego pacjęta

Miałem prostowaną przegrodę nosową i przyciętą śluzowkę nosa. Od tego czasu nie mam problemu z oddychaniem. Dodam ,że byłem wcześniej u innych lekarzy, stwierdzali iż przegroda jest w tolerancji i przepisywano mi kropelki. W końcu trafiłem na godnego specjalistę. Zabieg miałem w MCZ Lubin, wszystko bez stresu. Chlernie miły i uprzejmy.

Ogromny szacunek dla Pana Doktora! Pełen profesjonalizm i znakomite podejście do człowieka,jestem bardzo szczęśliwa,że akurat ten człowiek mnie operował.Podejście do pacjenta daje poczucie ogromnego bezpieczeństwa i zero strachu przed operacją.Opieka i zainteresowanie pacjentem do samego końca!Rewelacja,pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem.Polecam wszystkim i ogromne podziękowania dla Pana Doktora raz jeszcze!!

Dr Klimczuk to najlepszy specjalista i lekarz jakiego kiedykolwiek poznałam.Pomaga każdemu i leczy te nawet najtrudniejsze przypadki.Po za tym ma świetny kontakt z pacjentem zarówno tym dużym jak i tym małym. Z całego serca go polecam :)

SUPER LEKARZ MA PODEJŚCIE DO LUDZI GODNY POLECENIA.

SUPER LEKARZ MA PODEJŚCIE DO LUDZI GODNY POLECENIA.

Miałem prostowaną przegrodę nosową oraz wyciętą przerośniętą błonę śluzową nosa - w końcu mogę wdychać powietrze obiema dziurkami!!! Profesionalne podejście do zabiegu oraz zapewniona późniejsza miła opieka.

MOJA ŻONA MIAŁA ZABIEG NA MIGDAŁY , DOKTOR KLIMCZUK TO ZAWODOWIEC W KAŻDYM CALU , BEZBOLEŚNIE , MOGŁA MÓWIC ZARAZ PO ZABIEGU , A 8 GODZIN PO OPERACJI MOGŁA JEŚC , AŻ DZIWIĘ SIĘ ŻE NIE JEST ORDYNATOREM TEGO ODDZIAŁU,,,,BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE W IMIENIU ŻONY I MOIM .

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza.Wspaniały człowiek jeszcze lepszy lekarz.Dziękuje i pozdrawiam.

życzliwy, kompetentny, skuteczny, mozna go spokojnie polecac, do konca prowadzi sprawe, widac, ze bardzo chce pomoc i czuje sie odpowiedzialny za pacjenta. bardzo OK.

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł, a leczyłam się już u wielu "specjalistów". Polecam wszystkim bardzo !