lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Człowiek na dobrym stanowisku - nic dodać, nić ująć. Wszystko zaplanowane od a do z. Rożnica po zabiegu rewelacyjna. Zero strachu, a duża poprawa. Wyrozumiały, z poczuciem humoru znający się na tym co robi. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

Jestem właśnie trzeci dzień po zabiegu korekty przegrody nosowej. Poprawa jest rewelacyjna, wiadomo jak to po zabiegu parę dni na zagojenie ran potrzeba, ale już czuję różnicę. Co do dr Klimczuka, życzę wszystkim aby w każdej specjalizacji spotykał takich lekarzy. Zdecydowanie zasługuje na miano specjalisty w swojej dziedzinie. Dodatkowo poczucie humoru i chęć uprzyjemnienia pacjentowi czasu podczas zabiegu są dodatkowymi atutami Pana Grzegorza Klimczuk. I nie można zrażać się tym, że trudno jest się czasem dodzwonić i umówić na wizytę. Trzeba próbować do skutku. Rzecz druga czekałem na zabieg ponad ...

I nie można zrażać się tym, że trudno jest się czasem dodzwonić i umówić na wizytę. Trzeba próbować do skutku. Rzecz druga czekałem na zabieg ponad pół roku, ale cierpliwość i wytrwałość popłacają. :)))))

Bardzo dobry lekarz! Z czystym sumieniem polecam każdemu. Moja operacja przebiegła szybko, lekarz codziennie pilnował mojego stanu zdrowia. Ma świetne podejście do każdego pacjenta- i małego dziecka, i starszych osób. Numeru pana Klimczuka na pewno nie wykasuję i w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych, bez wątpienia wybiorę się do Niego ponownie.

Wspaniały lekarz. Znakomite podejście szczególnie do dzieci. Bardzo kompetentny w swojej dziedzinie

Cóż też byłam zachwycona Panem Doktorem do momentu kiedy to podczas operacji usunięcia migdałów zapomniał córce zoperować ucho. Porażka. Dziecko się nacierpiało a Pan Doktor nawet nie przeprosił i nie przyznał się do błędu.. Widać ideałów nie ma..

Normalnie Dr.Hause w swojej dziedzinie bardzo polecam.Dzięki Niemu nie trafiłam z dzieckiem do kliniki do Poznania.Bardzo dziękuję.

Polecam!!!!!!!!!!! Lekarz profesjonalista w 100% Fachowiec a zarazem przemiły człowiek. Najlepszy laryngolog jakiego znam.

2 miesiące leczenia gardła w przychodni wyrzucone pieniądze za antybiotyki i dopiero wizyta u Dr Klimczuka i skierowanie do szpitala dało rezultaty.Taka jest prawda.

Profesjonalista w każdym calu! Trafnie diagnozuje i dobiera leki :)

Profesjonalista w każdym calu! Trafnie diagnozuje i dobiera leki :)

Wspaniały lekarz,kompetentny,profesjonalista,a przy tym człowiek który widać że kocha swoją pracę,z życziwym podejsciem do pacjenta,bardzo polecam tego lekarza.