lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Bardzo bardzo polecam miły, kompetentny i świetny lekarz.

Bardzo bardzo polecam miły, kompetentny i świetny lekarz.

Kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Opinię swoją opieram na leczeniu i zabiegu wykonywanym przez p. doktora, po którym ponownie mogę cieszyć się zdrowiem.

Dobry fachowiec z poczuciem humoru i dobrym podejściem do dzieci.

Dobry fachowiec z poczuciem humoru i dobrym podejściem do dzieci.

Potwierdzam bezkonkurencyjność doktora przynajmniej na terenie byłego województwa legnickiego a pewnie nie tylko. Polecam każdemu i to wcześniej, nim podda się leczeniu u innych laryngologów i nałyka się niepotrzebnie leków oraz doczeka się dodatkowych komplikacji. Ja żałuję, że trafiłam do tego lekarza tak późno, nie mniej jestem po skomplikowanej operacji i wszystko jest ok. i to bez powikłań.

Bezwzględnie najlepszy laryngolog w naszym regione. Bardzo pomógł mojemu synkowi.

Polecam wszystkim. bardzo dobry fachowiec

Polecam wszystkim. bardzo dobry fachowiec

wspaniały lekarz,fachowiec w swojej dziedzinie, podejście do dzieci,bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenia ( leczę dzieci od ponad 4 lat) coraz trudniej sie do niego dostać, polecam

WITAM...POLECAM WSZYSTKIM TEN LEKARZ JEST BARDZO KOMPETENTNY.WIZYTA Z DZIECKIEM JEST PRZYJEMNA, MA FACHOWE PODEJŚCIE I JEST BARDZO UPRZEJMY. JESTEM ZADOWOLONA BO WRESZCIE WIEM CO MOJEMU DZIECKU POMAGA.POZDRAWIAM I BARDZO POLECAM...

Okazuje się, że zabieg prostowania przegrody nie zawsze boli:)

Okazuje się, że zabieg prostowania przegrody nie zawsze boli:)

Bardzo dobry specjalista i wielki fachowiec. A przy tym miły i sympatyczny człowiek.Polecam każdemu kto szuka pomocy w tej dziedzinie.