lekarz Grzegorz Pajuro

Ginekolog

Dzisiaj byłam na wizycie u Dr.Grzegorza Pajuro ,lekarz uprzejmy i ciągle uśmiechnięty, jestem mega zadowolona z takiej wizyty nie spotkałam jeszcze takiego dobrego lekarza :-) polecam go wszystkim kobietą bo jest lekarzem ginekologiem naprawdę godnym zaufania :-)

Byłam na pierwszej wizycie w ciąży w 7 tyg. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekarz jest ciągle uśmiechnięty :) wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, nigdy jeszcze nie spotkałam tak pogodnego lekarza. Nie ma możliwości krępacji, czy stresu. Wizyta była bardzo komfortowa i przyjemna. Nie mam zamiary zmieniać lekarza:) Gorąco polecam

Pan doktor jest uwielbiany przez pacjentki, ponieważ zasłużył sobie podejściem i zrozumieniem, a przede wszystkim kompetencjami, zaś w szpitalu w Lęborku odniosłam wrażenie (i to nie tylko ja), że w szczególności jeden pan dr usilnie próbuje znaleźć haczyk na dr Pajuro, ale mu to chyba nie za bardzo wychodzi.

super i profeska w 100 procentach miły wesoły i delikatny godny polecenia dla wszystkich babeczek

Witam czy doktor przyjmuje na NFZ? Jeśli tak to gdzie dokładnie i ile mniej więcej trzeba czekać. Dziekuje za odp

Pierwsza wizyta - 1,5 godziny czekania w poczekalni! Powinien umawiać pacjentki w większych odstępach czasu, BO NIKT NIE MA GO TYLE, ŻEBY BEZCZYNNIE CZEKAĆ! Przy drugiej podobnie - godzina(z tym,że czas oczekiwania na prywatną-miesiąc!). Suma za dwie wizyty ok 200zł. Przy czym przy drugiej skarżąc się dalej na te same dolegliwości lekarz zapytał zdziwiony czy ma mnie znowu badać? Na cytologii wyszedł stan zapalny, jednak lekarz uważa,że tabletki antykoncepcyjne powinny wyciszyć jajniki. Odstawiłam po kilku miesiącach, bo nie zamierzam się tym faszerować nie mając potrzeby i dalej męczą mnie potworne bóle. Czas na zmianę lekarza!

od porodu prowadzonego przez tego lekarza nie zamierzam zmieniać go na nikogo innego! Wszystko ładnie wytłumaczy, pogada, pożartuje. Bardzo kompetentny lekarz.

Mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie! Super podejście do pacjenta, poświęcona ilość czasu adekwatna do problemu :)

Bardzo serdecznie polecam. Lekarz dyspozycyjny, mający odpowiednie podejście do pacjentki, wysłucha i dokładnie wytłumaczy etapy leczenia. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza z takim "profesjonalnym" podejściem do pacjenta. Polecam paniom w 100% :)

poszłam z polecenia koleżanki do tego lekarza i jestem bardzo zadowolona z leczenia dr. Pajuro.jesli mam polecać to tylko jego super tłumaczy choroby. a przede wszystkim wyleczy... Iza...

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lębork"?

AWIMED Przychodnia Specjalistyczna
Leśnice 20b