lekarz Grzegorz Pajuro

dr Pajuro, to rewelacyjny lekarz!!! Mogę o nim mówić w samych superlatywach! Jestem jego pacjentką od kilku lat i zawsze był nad wyraz profesjonalny!

DR Pajuro jest świetnym lekarzem polecam wszystkim kobietom:-) lekarz z powołania wszystko dokładnie bada i tłumaczy:-)

super lekarz.Najlepszy u jakiego byłam z wizytą.Naprawdę z powołania.Bardzo miły i delikatny.Wszystko wytłumaczy.To przyjemność wydać mu pozytywną opinię.Polecam

Polecam każdej kobiecie wizytę u tego właśnie lekarza. Jest bardzo kompetentny zarazem delikatny. Szczegółowo mi powiedział co mi dolega i co dalej... :)

Polecam każdej kobiecie wizytę u tego właśnie lekarza.

Najlepszy i najprzyjemniejszy ginekolog jakiego spotkałam w Lęborku.

Najlepszy i najprzyjemniejszy ginekolog jakiego spotkałam w Lęborku.

Zdecydowanie polecam!!! Bardzo kompleksowo podchodzi do każdej pacjentki, niestety ciężko się do niego dostać :( Polecam wszystkim Panią

Polecam wszystkim Panią

po prostu lekarz na MEDAL !!! polecam przyszłym mamą jak szukają lekarza prowadzącego!!!

Byłam u doktora i prywatnie i publicznie. Róznicy nie ma w każdym przypadku wykonuje swoją pracę na 100%. Rewelacyjny lekarz na prawde szczerze polecam. Lęborskich ginekologow znam więc mam punkt odnieśienia. Nie powiem pól złego słowa na tego lekarza

bardzo dobry i miły lekarz. praktycznie uratował mi zycie gdyz miałam ciaze pozamaciczna i jako jedyny lekaz nie odpuscił i szukał przyczyny mojego bolu gdzie inni nic nie znalezli. polecam tego doktora

Takiego lekarza (ginekologa) jeszcze nie spotkałam, chociaz mam juz troche lat. Wspaniały, uprzejmy i to młody człowiek . Tylko takich lekarzy sobie zyczyć.