lekarz Grzegorz Pajuro

Bardzo rzeczowy i uprzyjmy lekarz. Dokładnie tłumaczy i planuje leczenie!

Bardzo rzeczowy i uprzyjmy lekarz. Dokładnie tłumaczy i planuje leczenie!

Pan Doktor prowadził moją 2-gą ciążę.Już od pierwszej wizyty poświęcał mi i mojemu dziecku bardzo dużo uwagi,kierował na różne badania(nie tylko ptywatnie).Był obecny przy porodzie i bardzo mi pomagał.Wszystko poszło sprawnie i szybko.Polecam każdej kobiecie takiego troskliwego lekarza.

świetny lekarz z powołaniem.oprócz wiedzy i kompetencji ma podejściedo pacjenta .szkoda żenie wszyscy są tacy jak on.doktorze jes Pan wzorem dla innych lekarzy

Pierwsza wizyta - 1,5 godziny czekania w poczekalni! Powinien umawiać pacjentki w większych odstępach czasu, BO NIKT NIE MA GO TYLE, ŻEBY BEZCZYNNIE CZEKAĆ! Przy drugiej podobnie - godzina(z tym,że czas oczekiwania na prywatną-miesiąc!). Suma za dwie wizyty ok 200zł. Przy czym przy drugiej skarżąc się dalej na te same dolegliwości lekarz zapytał zdziwiony czy ma mnie znowu badać? Na cytologii wyszedł stan zapalny, jednak lekarz uważa,że tabletki antykoncepcyjne powinny wyciszyć jajniki. Odstawiłam po kilku miesiącach, bo nie zamierzam się tym faszerować nie mając potrzeby i dalej męczą mnie potworne bóle. Czas na zmianę lekarza!

Pan Doktor jest naprawdę wspaniałym człowiekiem, jest bardzo kompetentny i poświęca dużo czasu swojej Pacjentce. Miałam inne zdanie co do ginekologów, ale Dr Pajuro jest fantastyczny. Polecam w 100%!

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny. Odpowiadał na wszystkie moje pytania i poświęcił i dużo czasu i uwagi przy tłumaczeniu mojej dolegliwości. Jak najbardziej polecam wizytę u tego lekarza !!!

Świetny lekarz, kompetentny, wszystko wytłumaczy, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, polecam, na prawdę dobry ginekolog.

Przyznam ze dlugo zastanawialam sie czy sie udac do Pana doktora, wczesniej jezdzilam do slupska, po wizycie smialo moge stwierdzic ze bylo warto i polecam. Koszt wizyty 100zl +cytologia 30zl

Koszt wizyty 100zl +cytologia 30zl

Gdzie przyjmuje ten lekarz? Czy łatwiej jest się dostać prywatnie?

Gdzie przyjmuje ten lekarz? Czy łatwiej jest się dostać prywatnie?

Znakomity lekarz, który prowadzi moją pierwszą ciążę. Charakteryzuje się nie tylko ogromną wiedzą,ale i całościowym podejściem do pacjenta. Na każdą pacjentkę poświęca wystarczającą ilość czasu, będąc na wizycie czuję się bardzo komfortowo. Lekarz z niezwykłym taktem i wyczuciem. Szerze wszystkim polecam.