dr n. med. Grzegorz Raba

3,9
3,6
3,9

Lekarz Grzegorz Raba jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie! kobiety które piszą ze nie jest uczuciowy niech szukaja przytulania u swoich partnerów Dr Raba jest od stawiania diagnoz i leczenia. jak dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. jako jedyny w Polsce stwiedził u mojej siostry powody częstych poronień! teraz siostra ma dwie wspaniałe córki. Ja też za każdym razem przy każdym problemie udaje się do niego i zawsze mi pomaga. polecam wszystkim kobietom!

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, uprzejmy, nie spieszy sie na wizytach, swietne podejscie do pacjentek, serdecznie polecam

Dr Raba to profesjonalista, prowadził ciążę mojej siostry jest zadowolona i najważniejsze, dziecko urodziło się zdrowe, pomimo zagrożonej ciąży.Jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczne. Polecam tak dobrego ginekologa.

Do tej pory byłam zadowolona, poprowadził moją ciąże profesjonalnie, zdenerwował mnie podejściem do poronień, które przeszłam. Liczyłam na to , że da mi skierowanie na jakiekolwiek badania, zajmie się mną, jako osobą, która ma poważny problem z zajściem w ciąże. No i niestety pomyliłam się i to bardzo. Zacisnął kciuki i życzył powodzenia. Jak dla mnie ten lekarz przestał byc lekarzem. Poszłam na NFZ i tam dostałam skierowanie i to darmowe na badania. Chyba mu sodówka z ksay uderzyła do głowy.

Jest bardzo dobry specjalistą. Może mało wylewny, ale zawsze odpowie na wszystkie pytania. Nie unika rozmów. Zawsze trafnie leczy, a to jest chyba najważniejsze.Bardzo dużym plusem jest to, że posiada świetny sprzęt w gabinecie. Pod tym względem chyba nie będzie osoby, która wyjdzie od doktora niezadowolona.Dodatkowo wszystko opowiada co robi.POLECAM!!!

Prowadził moją ciąże jestem w 100% zadowolona. Przed porodem musiałam być 2 razy w Szpitalu (drobne problemy ciążowe)i uważam że profesjonalnie się mną i ciążą zajął. Polecam

Prowadził moją ciąże jestem w 100% zadowolona.
Polecam

bardzo dobry lekarz, profesjonalista, kompetentny, fachowiec w 100%. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Ponadto bardzo miły, kulturalny człowiek.

Swietny specjalista. Miałam z nim kontakt jako pacjentka, a poza tym pracuję w tym samym szpitalu, więc uważam, ze jest też świetnym człowiekiem. w ogóle niesamowity facet.

JESTEM BARDZO ZADOWOLNA Z FACHOWEGO I MIŁEGO PRZYJĘCIA MNIE JAKO PACJENTKI

JESTEM BARDZO ZADOWOLNA Z FACHOWEGO I MIŁEGO PRZYJĘCIA MNIE JAKO PACJENTKI

Wyleczył mnie na 100% czego inni nie umieli.

Wyleczył mnie na 100% czego inni nie umieli.