dr n. med. Grzegorz Raba

Grzegorz Raba ostatnio przez swoja ignorancje jako ordynator wojewodzkiego szpitala w Przemyślu doprowadził do tego że straciłam zdrowe dziecko w szóstym miesiącu i sama ledwo uszłam z życiem. Sprawa jest teraz w Prokuraturze...

Jak dla mnie niemiły doktor, powierzchownie potraktował moje obawy o zdrowie, zbagatelizował mój strach, udaje miłego, ale chyba zależy mu tylko na jednym - kasie.

Swietny specjalista. Miałam z nim kontakt jako pacjentka, a poza tym pracuję w tym samym szpitalu, więc uważam, ze jest też świetnym człowiekiem. w ogóle niesamowity facet.

lEKARZ BARDZO SŁUŻBOWY, OWSZEM ODPOWIADA NA PYTANIA ALE CZAS POŚWIĘCONY PACJENTOWI TO STANOWCZO ZA MAŁO COŚ NA ZASADZIE IM SZYBCIEJ TYM WIĘCEJ KASY I TYLE. DO KASY PIERWSZY ALE CO DO OPIEKI TO POZOSTAJE DUŻO DO ŻYCZENIA.

Do tej pory byłam zadowolona, poprowadził moją ciąże profesjonalnie, zdenerwował mnie podejściem do poronień, które przeszłam. Liczyłam na to , że da mi skierowanie na jakiekolwiek badania, zajmie się mną, jako osobą, która ma poważny problem z zajściem w ciąże. No i niestety pomyliłam się i to bardzo. Zacisnął kciuki i życzył powodzenia. Jak dla mnie ten lekarz przestał byc lekarzem. Poszłam na NFZ i tam dostałam skierowanie i to darmowe na badania. Chyba mu sodówka z ksay uderzyła do głowy.

JESTEM BARDZO ZADOWOLNA Z FACHOWEGO I MIŁEGO PRZYJĘCIA MNIE JAKO PACJENTKI

JESTEM BARDZO ZADOWOLNA Z FACHOWEGO I MIŁEGO PRZYJĘCIA MNIE JAKO PACJENTKI

Jest bardzo dobry specjalistą. Może mało wylewny, ale zawsze odpowie na wszystkie pytania. Nie unika rozmów. Zawsze trafnie leczy, a to jest chyba najważniejsze.Bardzo dużym plusem jest to, że posiada świetny sprzęt w gabinecie. Pod tym względem chyba nie będzie osoby, która wyjdzie od doktora niezadowolona.Dodatkowo wszystko opowiada co robi.POLECAM!!!

jest wyniosły jest dobrym specjalistą ,nie traktuje wszystkich jednakowo a to często boli1!

ten człowiek uratował moje zdrowie. Prawda, że nie jest zbyt wylewny ale ginekolog nie jest od gadania tylko od innych rzeczy.

Regularnie od kilku lat jestem pacjentką pana doktora, prowadził moje dwie ciąże - i to nie łatwe, był przy porodach - przy jednym z komplikacjami bardzo pomógł. Naprawdę dobry lekarz.