dr n. med. Grzegorz Raba

Uazam, ze sa lepsi, zdecydowanie lepsi i tacy ktorzy nie słyszeli jeszcze o wypaleniu zawodowym, bo pan Raba juz niestety ten syndrom złapał

bardzo miły i uśmiechnięty. Przeprowadza badanie bardzo delikatnie. I przedewszystkim jest dokładny

Przeprowadzona operacja przez tego lekarza kosztowała mnie dużo zdrowia. Po operacji dowiedziałam się że można było ją przeprowadzić innym sposobem, ale po co pan Raba od razu przystąpił do cięcia, bo przecież jest wtedy mniej pracy i mniej czasu leży się w szpitalu. Nie polecam nikomu tego Lekarza

Naprawdę godny polecenia doktor wcale nie jest oschły i wyniosły Opiekuńczy wobec pacjenta Bardzo dobry lekarz profesjonalista w tym co robi!

Doskonały fachowiec, profesjonalista - polecam:):):)

Doskonały fachowiec, profesjonalista - polecam:):):)

Bardzo dobry specjalista, fachowiec, kompetentny i rzeczowy. Może niezbyt wylewny ale stawia trafne diagnozy i stosuje odpowiednie leczenie. Wart polecenia.

Jest to Moja pierwsza ciąża ale jestem zadowolona z opieki.Profesjonalista z właściwym podejściem do pacjentek.Lekarz godny polecenia.

polecam tego Lekarza prowadzil mi 2 ciazy jestem bardzo zadowolona !!

polecam tego Lekarza prowadzil mi 2 ciazy jestem bardzo zadowolona !!

Godny polecenia, fachowy i rzeczowy lekarz, świetny specjalista, polecam

Godny polecenia, fachowy i rzeczowy lekarz, świetny specjalista, polecam

Chociaż słyszałam różne opinie na temat pana doktora ja jestem bardzo zadowolona. Chociaż na pozór oschły i wydajesięwręcz wynosły to bardzo dobry spajalista. Polecam