lekarz Grzegorz Sajdak

1,2
1,1

Nie polecam wizyty u tego lekarza.. poszłam z objawami grypy jelitowej, biegunka , wymioty , lekarz wystawił zwolnienie z pracy do końca tygodnia i leki które są bez recepty, kiedy po tygodniu zgłosiłam się z objawami zawrotów głowy i z informacją że dwa dni po wizycie udezylam buzia o umywalkę przy zawrotach głowy powiedział mi że stłuczona twarz nie jest powodem do wystawienia l4,nie zostałam zbadana,osłuchania, wysłana na dodatkowe badania np krwi..

Byłam u lekarza bo fatalnie się czulam, oczywiście niedziela niestety brak lekarzy.. zero pomocy mówię o dolegliwościach wpisał tylko to co chciał, potrzebowałabym zwolnienia odesłał mnie do swojego lekarza, zapisał leki które są bez recepty i które zażywam lecząc się sama, nazwisko pomylił a jak poprawiłam to się oburzył że dobrze wymawia po czym dostałam zle zapisane, bardzo niesympatyczny, nie polecam bo szkoda czasu

Nigdy nie byłam u bardziej aroganckiego lekarza. Udałam się na nocną opiekę w Zabrzu, początkowo na SOR. Przemiła Pani patrząc na mój wynik badań z tamtego dnia od razu powiedziała że potrzebuje skierowania albo na internę albo na odział intensywnej urologii. Skierowała mnie do lekarza naprzeciw który właśnie takie skierowanie powinien był wypisać by mnie mogli przyjąć na oddział. Kiedy udałam się do tego Pana jedyną pomoc jaką otrzymałam to antybiotyk, wyzwiska oraz oskarżenia. Kiedy chciałam po krotce wyjaśnić, że od wielu lat cierpię na wieczne zapalenia pęcherza i nigdy nie miałam tak ogromnej liczby leukocytów powiedział, że go to nie interesuje i dlaczego przyszłam. Powiedziałam mu wtedy, że mój lekarz ginekolog kazał mi pilnie jechać na sor i że Pani z naprzeciwka kazała mi tu się udać po skierowanie. Kiedy wkoncu dał po chwili dojść mi do słowa, powiedziałam że mam bakterie ecoli i podwyższone crp, że nie śpię od kilku dni z bólu, zwyzywał mnie i powiedział że gratuluję że dopiero teraz się gdzieś z tym udałam. Kiedy próbowałam mu wytłumaczyć że to nie prawda i wynik moczu otrzymałam przed chwilą i od razu zareagowałam, nie słuchał mnie i kontynuował oczernianie mnie. Z bezsilności zaczęłam płakać, na co jedynie powiedział że mu to nie imponuje. W wywiadzie nie pytał o żadne inne moje choroby, ani o leki które przyjmuje. Kompletnie nic go nie interesowało. Po zbadaniu mnie, siedział 10 minut wpatrzony w komputer i nic nie mówił. Wypisał antybiotyk i kazał brać Peralgine i inne śmieszne leki które nie działają już na mnie od dawna ale tym faktem też nie był zainteresowany. Po wizycie u tego Pana nic się nie zmieniło i jedyne co mnie czekało, to kolejna nie przespana noc z powodu silnego zapalenia pęcherza. Gdyby dało się wystawić adekwatną ocenę, oceniłabym tą wizytę na 0 gwiazdek. Przez właśnie takich ludzi jak Pan, ludzie potem boją się zasięgnąć po pomoc. Nie polecam z całego serca

Lekarz? Porażka. Czytam opinie z przed roku i nic się nie zmieniło - każdemu jak leci Rutinoscorbin i lek na bazie czosnku, gdzie choruje już prawie tydzień i brałam znacznie silniejsze leki, które mi nie pomogły. Po zbadaniu siedziałam przez kilka minut na krześle a lekarz bez słowa przepisywał mi leki, których działania ani dawkowania mi nie wyjaśnił. Gdybym mogła, to przy kategorii Uprzejmość dałabym 0 gwiazdek - czułam się jak na przesłuchaniu w wojsku. I najlepsze na koniec: kiedy już przeanalizowałam wszystkie leki w internecie, żeby dowiedzieć się na ...

I najlepsze na koniec: kiedy już przeanalizowałam wszystkie leki w internecie, żeby dowiedzieć się na co są - ostatni lek okazał się na receptę. Na kartce, którą dostałam od lekarza nie bylo żadnego kodu recepty, wiec zadzwoniłam na recepcje przychodni. Po chwili Pani do mnie oddzwoniła z informacją, że rozmawiała z lekarzem i ten się pomylił - a dodam ze byłby to jednymi sensowny lek który by mi przepisał.

" lekarz" tragedia.Nie słucha pacjenta wypisuje leki na inne schorzenia, nic nie tłumaczy. Poświęcił mi ok minuty. Arogancki, nie uprzejmy. Nie polecam

Witam doktorze z tej strony bardzo blisko pracujący farmaceuta mam dość pana apsolutnie robi sobie pan jaja przed chwila była od pana pacjentka z problemem cytuje białka w moczu i zapaleniem cewki moczowej i każdemu pacjentowi pisze pan eloprine na wzmocnienie odporności bronles na drogi oddechowe aliofil czosnek wit c rutinoscorbin neoangin na ból gardła i pyralginę moje pytanie brzmi bo wie pan to ciężka medycyna co na zapalenie pęcherza działało by u tej pacjentki bo to dla mnie wielka kpina i magia naprawdę tyle lat studiowania i nie potrafił pan jej powiedzieć No proszę wziasc furagine i zrobić badanie moczu No kurde kto studiował medycynę lekarska ja czy pan !

Tragedia. Koleś przerwał mi po 5wyrazach. Rozpoczął przesłuchanie jak w wojsku. Nie słuchał niczego co chciałem mu powiedzieć. A znam się na tym trochę bo od 10lat mam podobne schorzenie. Kazał siadać po badaniu i on przepisze coś. Przepisał antybiotyk na który jestem uczulony. I potem zrabal mnie że pytał się wcześniej na co jestem uczulony a się nie pytał. Potem zrąbał mnie że wyszedłem a kazała mi wyjść pielęgniarka. Totalnie dno. Po powrocie zamiast przepisać inny antybiotyk. Usunął go i kazał na następny dzień iść do lekarza. Błagam niech ktoś go usunie z Mikołowa. Dlaczego ktoś taki obsługuje ludzi. On się nadaje do pracy tam gdzie ma kontaktu z ludźmi.

Pseudo lekarz na skręconą kostkę i zerwane wiązadła przepisał mi maść fastu i bandaż elastyczny... mam nadzieję że jest ubiecpieczony od odpowiedzialności cywilnej bo sprawa zostaje skierowana na drogę sądową. Zaraz po wyjściu pojechaliśmy do Katowic gdzie zostało zrobione fachowo prześwietlenie i wyszło skręcenie i zerwane wiązadła. Powtarzam unikać pseudo lekarza Sajdak... Nie wiem czy nadał by się na " pielęgniarkę" Oszust żyjący z naszych podatków... Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi - karma wraca !!!!!!

Powtarzam unikać pseudo lekarza Sajdak...
Nie wiem czy nadał by się na " pielęgniarkę"

Oszust żyjący z naszych podatków...
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi - karma wraca !!!!!!

Nie wiem kto go zatrudnia do pomocy osobom potrzebującym! Chyba placówka w ktorej jest zatrudniony ma za nic pacjentów bo nie reaguje na tak pochlebne opinie!! Skandal płacić pewno niemałe pieniądze podatników za takie traktowanie. Z daleka od tego pANA, który jest Niekulturalny, Arogancki, Niekompetentny i Chamski, pyta się po wywiadzie po co tutaj się przyszło. Jedyne co potrafi przepisać to nospa i konsultacja z lekarzem POZ. Jak bym wiedział na kogo trafię to rodzina zawiozła by mnie gdzie indziej. Jak by człowiek był zdrowy to by się uzewnętrznił, a tak przy chorobie nie ma siły i ręce opadają, że tak można traktować bliźniego w potrzebie.

Pan, bo jak już ktoś wcześniej wspomniał to na miano "lekarza" nie zasługuje, wykazuje sie całkowitym brakiem empatii, zero podejścia do pacjenta, po prostu ma chyba totalne wypalenie zawodowe, bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Nie słucha pacjenta, nie wykazuje zupełnie zainteresowania jak coś sie stało, tylko jest pytanie gdzie boli i tyle. Krótki ogląd bolącego miejsca i zaraz przygotuje wypis. Przeciwbólowe, i prosze smarować a jutro sobie podejść do swojego rodzinnego. Koniec kropka. No i siedze z bólem, nie wiem co mi jest, bo o skierowaniu do ortopedy ...

Nie słucha pacjenta, nie wykazuje zupełnie zainteresowania jak coś sie stało, tylko jest pytanie gdzie boli i tyle. Krótki ogląd bolącego miejsca i zaraz przygotuje wypis. Przeciwbólowe, i prosze smarować a jutro sobie podejść do swojego rodzinnego. Koniec kropka. No i siedze z bólem, nie wiem co mi jest, bo o skierowaniu do ortopedy zapomnij. Do jutra nie umre przecież prawda?