lekarz Grzegorz Sajdak

1,2
1,1

Zgłosiłem się do lekarza podejrzewając u siebie anginę (ból gardła, napuchnięte białe od ropy migdały, gorączka) lekarza po wizycie stwierdził że to lekkie przeziebienie po czym przepisał rutinoscorbin. Często miewałem anginę i dobrze wiem jakie są objawy prosto po wizycie pojechałem do prywatnej przychodni gdzie stwierdzono zaawansowaną anginę. Brak jakiejkolwiek pomocy lekarz jest skrajnie niemiły, wyglądał jak by był za karę w pracy.

Lekarz ten traktuje pielęgniarki jak zło konieczne. Odesłał mnie na ławeczkę na zewnątrz z ciśnieniem 200, bo stwierdził, ze może być tylko jeden pacjent. Chamskie odzewki, myśli, ze człowiek jest tak tępy, ze nie potrafi zmierzyć sobie parametrów pulsoksymetrem. Odpowiadanie z laska i typowa spychologia, wysłał mnie do drugiego szpitala. Brak szacunku dla pacjenta oraz personelu. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego Pana. Dziwi mnie to, ze dyrekcja zatrudnia takiego człowieka, powinien dostać wylot natychmiastowy.

Czy to jest lekarz pierwszego kontaktu? Nie sądze. Beznadziejne podejście do pacjenta. Zero empati i zrozumienia. Przyjmuje pacjentów chyba za kare. Z powodu braku szybkiej możliwości wizyty u psychiatry trafilam do tego pseudo lekarza. Jestem psychicznym strzępem czlowieka.Moja choroba, śmierć bliskiej osoby, problemy w pracy z powodu pandemi.Na L4 nie mam co liczyć ,,bo chce je wyłudzić''.,, Mam wziąć sobie urlop żeby odpoczać w oczekiwaniu na psychiatre'' Dodam przy wlasnej działalności. Pan chyba ma profity z NFZ. Ja się pytam za co ja płace składki ZUS przez lata. Ze zwolnienia korzystalam cztery lata temu. Życze Panu dużo zdrowia.Oby Pan ,, doktor ''w chorobie nigdy nie trafił na takiego lekarza.

wizyta u tego pana i nie użyję słowa lekarz,bo było by to obrazą dla całej profesji i ludzi wykonujących ten zawód,zostanie mi na długo w pamięci..zostałam potraktowana jak śmieć.grubiański i opryskliwy.w aptece dowiedziałam się,że każdy kto miał kontakt z tą osobą,niemile wspomina wizytę.aptekarka powiedziała że o połowę leków przepisał za dużo.czuję niesmak i gorycz.brawo szpital! p.s. ocena 1 gwiazdka,zdecydowanie za dużo!

p.s. ocena 1 gwiazdka,zdecydowanie za dużo!

Lekarz bardzo nie miły, burkliwy. Zachowuje się jakby przyjmował pacjentów za karę. Nie tłumaczy nawet co przepisuje. Serdeczne współczucia dla pielęgniarek które mają z nim dyżur, bo te akurat są bardzo miłe. Natomiast owy "lekarz" nie powinien pracować z ludźmi, bo ewidentnie się do tego nie nadaje. Jeśli jeszcze potrzebowałabym pomocy nocnej, a on będzie przyjmował, to wolę jechać do innego miasta.

Lekarz ,hmm bardziej głąb który kupił sobie papiery uprawniające do tego żeby wykonywać zawód lekarza ,a tak to on nie ma z tym nic wspólnego ,bezczelny ,arogancki,drze się po pacjentach. Jak mu się gada co mi jest to on odpowiada nie wiem ,nie jestem wszechwiedzący ,on ma wogole brak jakiejkolwiek wiedzy medycznej ,więcej to już z internetu się dowiem ,przepisał mi jakąś maść jak się okazało wogole nie na to co mi dolega ,porażka po calosci

Ocena 1,0 to zaszczyt dla tego "lekarza". Przychodząc z bólem odbytu i wydostającą się z niego krwią, na początku mnie wyśmiał, kazał się rozebrać i przeprowadził badanie bez użycia żelu przy prawdopodnie pękniętym żylaku. Po wszystkim usłyszałem "siadać" - tonem jak do psa. Wypisując "receptę" nie powstrzymał się od dotkliwych i szyderczych komentarzy pozbawiając mnie resztek godności. Co wiecej nie podał zaleceń stosowania przypisanych leków, nawet po moich pytaniach "Jak często? Ile? Kiedy?". Jednak nie zrobiło to żadnej różnicy, ponieważ pierwszy lek, który przepisał nigdy nie istniał, a drugi został wycofany. Na domiar wszystkiego powiększył moją ranę bardziej niż przed badaniem. Żałuję, że nie nagrałem całej wizyty i nie zgłoszę sprawy do sądu lekarskiego. Słowo przeciw słowie. Stanowczo tego "lekarza" należy omijać szerokim łukiem.

I to ma być lekarz??? Przyszedłem do niego z bardzo wielkim bólem w brzuchu po prawej stronie od tygodnia nie mogę spać ani nic nie jeść, A on mnie odesłał do lekarza rodzinnego i wpisał receptę na nospe i jak to mi niby pomoże? Nie rozumiem tego. Ten lekarz jest chamski, nieuprzejmy, arogancki powiedział jeszcze że jak by to był jego kraj to bym zapłacił 1000 zł za leczenie czy to jest normalne ? Raczej nie z takimi opiniami daleko nie zajdzie.

Pan doktor arogancki, nieuprzejmy, chamski, można odczuć , że pracuje za karę, brak rzetelnego badania cytuje na uchu się nie znam więc nie zbadam, poczulem się jak intruz- oby jak najmniej takich lekarzy, stanowczo odradzam. Panie doktorze zawsze można zmienić zawód!!!

Pseudo lekarz.. stosujący zasade spychologii! Czlowiek idzie z konkretnym problemem a on odsyla do innego lekarza. Czekałem na izbie przyjęć i każda wychodzącą osoba z gabinetu "lekarza" tylko krecila głową. Taki czlowiek NIE POWINIEN miec kontaktu z pacjentami. Zero pomocy!