lekarz Grzegorz Sałata

Ginekolog, Ginekolog położnik

Profesjonalizm, pewność siebie w diagnozie, rzeczowość, mistrz w swoim fachu - operacja metodą laparoskopową i przede wszystkim specyficzne poczucie humoru. Dziękuje jeszcze raz Panie Doktorze.

Osoba bardzo niemiła, podważa każde wypowiadane słowo. Pacjentki traktuje z góry, wręcz chamsko i złośliwie. Na obchodzie głupia gadka lub całkiem lekceważy. Zdecydowanie nie polecam.

Pierwsze spotkanie tuż przed operacją. Rzeczowa informacja dlaczego podejmuje się laparoskopowo usunąć torbiele wraz z jajnikami, chociaż inni chcieli ciąć. To budzi zaufanie. Operacja bez powikłań, szkoda, że nie widziałam, bo w znieczuleniu ogólnym. Miałam za to przyjemność oglądać błyskawiczne wyjęcie drenu, bezboleśnie. Człowiek rzeczowy, konkretny, wprawny, wewnętrznie pogodny choć czasem szorstki w obejściu. Profesjonalista z duszą poety.

godny polecenia ,ze specyficznym,poczuciem humoru ,szczegółowo wytłumaczył mi jak będzie przebiegać operacja i jakie będą jej następstwa ,jestem wdzięczna ,że polecono mi Pana doktora ......jednym słowem profesjonalista

pan doktor faktycznie jest małomówny ale w mojej obiektywnej ocenie godny zaufania w swojej profesji. Ze słyszenia wiem, że nie przepada za procedurami związanymi z ciążą, bo to jest typ chirurga, lubi kroić i wtym się czuje spełniony.

Przeprowadził zabieg skrócenia warg sromowych i okaleczył mnie. Naciął nerw i od 1,5 roku mam problemy czuciowe. Mam skorcze łechtaczki cały czas. To uczucie napierania aż po odbyt jest okropne. Nie mogę zyc normalnie. Ludzie zastanówcie sie dwa razy zanim pójdziecie pod noz u tego „ człowieka”. Do końca zycia nie wybaczę sobie, ze sie zgodziłam na zabieg

Wizyta prywatna w celu kontroli ciąży i chciałam tę ciążę prowadzic u tego lekarza. Niestety po wizycie byłam zdruzgotana podejściem do pacjenta. Doktor wyglądał jakby miał grypę, a jego nieprzyjemne odzywki i odnoszenie się na TY nie mają nic wspólnego z szacunkiem dla drugiej osoby tym bardziej, iż bylam przerażona czy wszystko jest w porządku. Czytałam niepochlebne opinie ale myślę sobie lekarz ma posiadac fachową wiedzę a nie "niuniać" pacjenta lecz chamstwo mnie poraziło i w zasadzie niczego nabwizycie konkretnie sie nie dowiedziałam - (200 zł). Nie polecam osobiście

Prze... skurczybyk. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam, który przeklina na wizycie, robi głupa z pacjentki i podczas odpowiada na pytania podniesionym głosem i przekleństwami. Pacjentka, która idzie do takiego lekarza musi być odporna na takie zachowania albo porostu zwrócić mu uwagę. Nie wiem jak to jest możliwe ale doktor jest ordynatorem w Szpitalu Szczeklika.Najwyraźniej kultura osobista nie jest znacząca przy wyborze na takie stanowisko.

15 stycznia 2018r. byłam poddana poważnej operacji, którą perfekcyjnie przeprowadził doktor Grzegorz Sałata. Czuję się bardzo dobrze. Pan Ordynator wykazał się dużą empatią zarówno w stosunku do mnie jak i innych podopiecznych.Jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam Pana Doktora innym pacjentkom.

Wspaniały profesjonalista godny zaufania ,człowiek o wielu twarzach ,ale za to same pozytywne .Niosący pomoc każdemu kto tego potrzebuje bez względu czy biedny czy bogaty , kasa go nie interesuje tylko zdrowie człowieka . Jeśli miała bym sobie wyobrazić mojego Anioła Stróża to tylko z jego wizerunkiem. Osoba której nie zapomnę do końca życia za to co dla mnie zrobił.