lekarz Grzegorz Sałata

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jest najwspanialszym człowiekiem jakiego znam,jest świetnym specjalista ,a szef pooperacyjny to majstersztyk.

Miałam przyjemność poznania Pana doktora w związku z operacją ginekologiczną jaką mi wykonywał i potwierdzam, iż opinię jaką mu wystawiłam w całej rozciągłości się potwierdziła.

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam Pana Doktora.

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam Pana Doktora.

Kiedy rodziło się moje dziecko i było owinięte pępowiną, przyszło dwóch lekarzy, aby "ocenić" postęp porodu. Tylko lek. Sałata zareagował od razu i dzięki temu mam zdrowe dziecko. Faktem jest, że ma charakterystyczny dla siebie sposób bycia, do którego należą nie zawsze miłe odzywki i żarty, które mogą dotknąć do żywego. Podsumowując kompetentny, ale powinien czasami trzymać język za zębami. Nie polecam dla wrażliwych na jad złośliwości kobiet, ale polecam tym, które potrzebują fachowca.

rewelacyjne profesjonalne podejscie do swojego zawodu. Miałam 2 operacje przeprowadzone przez dr Sałatę w odstepie 2 lat i nadal jestem pod wrażeniem idealnego szycia jakie w/w dr wykonuje. Jeśli lekarz ginekolog to tylko dr Sałata.

Wspaniały specjalista, cudowna decyzyjność.

Wspaniały specjalista, cudowna decyzyjność.

kawał nieuprzejmego lekarza, lekceważy pacjentkę, jest nie miły nie potrafi kulturalnie rozmawiać z pacjentkami

NIE POLECAM. Wziął kasę za "cesarkę" a na swoje miejsce wysłał 3 innych lekarzy.Oszust, niekompetentny, nie miły - NIE POELCAM

cHCIAŁAM ZAZNACZYĆ POWYŻEJ ŻE BYŁAM U DOKTORA ZARÓWNO PRYWATNIE JAK I W SZPITALU. DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE SĄ KOMPETENCJE A TYCH Z PEWNOŚCIĄ DOKTOROWA SAŁACIE NIE MOŻNA ODMÓWIĆ.

Szkoda ze taki cham i bufon jest ordynatorem. Ciężarnej kobiecie potrafił dymem papierosowym dmuchnąć w twarz. Wszystko ma gdzieś! Przerost ambicji nad rozumem...