lekarz Grzegorz Sobczyk

3,3
3,7
3,9
3,6

Najgorszy lekarz u jakiego miałam okazję być na wizycie. Byłam z czteroletnia córka, która zaczęła słabo słyszeć, poza tym niewyraźnie mówi. Lekarz kazał ustawić córkę w jednym końcu korytarza, a sam stanal w drugim, powiedział do niej głośnym szeptem kilka słów, po czym stwierdził, że dziecko słyszy i nie ma sensu robić dodatkowych badań. Po około tygodniu, na wizycie u innego laryngologa okazało się, że córka ma płyn w uszach, trzeci migdał zajmuje jej 80% gardła, a dodatkowo trzeba podciąć wędzidełko. Gratuluję Panu lekarzowi postawienia tak szybkiej diagnozy.

Dopiero teraz odkryłam tę stronkę i pragnę chociaż w ten sposób odwdzięczyć się za wieloletni nadzór nad zdrówkiem naszej rodziny. Od 24-ch lat mój syn, ja i cała praktycznie rodzina jesteśmy pod "nadzorem" Pana Doktora i .... gdyby się coś nagle stało, wiemy, że ZAWSZE możemy liczyć na fachową pomoc (ale oczywiście staramy się tego nie nadużywać) :). To jest prawdziwy lekarz z powołania !

To jest prawdziwy lekarz z powołania !

U p. doktora leczę się i mają rodzinę od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to człowiek do którego mogę zadzwoni nawet w nocy i zawsze uzyskam poradę.Polecam

Zdecydowany, kompetentny lekarz , co prawda mało mówił, ale generalnie OK

Zdecydowany, kompetentny lekarz , co prawda mało mówił, ale generalnie OK

wizyta trwala zaledwie 10 minut i zostalam potraktowana na chybcika, bo Pan Doktor sie spieszyl, bo mial spotkanie ze znajomym. przy kazdym moim kolejnym pytaniu czulam wzrastajace napiecie w gabinecie z powodu przdluzajacej sie wizyty. moja sugestie na przepisywany mi antybiotyk, ze zaledwie rok temu ten sam nie podzialal, na to samo, po prostu zbyl tekstem, ze infekcja byla inna.... i tak mi go przepisal. skandal, biorac pod uwage zaplacone 100 zl.

skandal, biorac pod uwage zaplacone 100 zl.

Dziękuję za okazaną pomoc i powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Dziękuję za okazaną pomoc i powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Konkretny, poświęcił mi dużo czasu. Wyleczył mie z raka krtani.

Konkretny, poświęcił mi dużo czasu. Wyleczył mie z raka krtani.

Jest naprawdę wporządku i wykonuje swój zawód jak trzeba

Jest naprawdę wporządku i wykonuje swój zawód jak trzeba

tak w zasadzie poza tym że na kilku wizytach straciłem pieniądze nie postawił diagnozy