dr n. med. Grzegorz Sokołowskidr n. med. Grzegorz Sokołowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym
Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego
w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”. W 2012 roku uzyskał
tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę
internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Publikacje:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.temat pracy doktoranckiej 2010r

Nagrody i wyróżnienia:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.doktorat 2010r

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską.

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Jest świetnym specjalistą,leczę się u niego już kilka lat z powodu tarczycy i mikrogruczulaka przysadki mózgowej.Polecam .

Wspaniały, uczciwy, dociekliwy, oddany ludziom, z wielkim sercem i olbrzymią wiedzą. Polecam gorąco.

Polecam ,jest bardzo dobrym fachowcem.Potrafi w sposób przystępny wytłumaczyć szczegóły choroby.Zawsze można liczyć na jego pomoc

Polecam bardzo dobry młody fachowiec, polecam.

Polecam bardzo dobry młody fachowiec, polecam.