dr n. med. Grzegorz Sokołowskidr n. med. Grzegorz Sokołowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym
Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego
w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”. W 2012 roku uzyskał
tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę
internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Publikacje:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.temat pracy doktoranckiej 2010r

Nagrody i wyróżnienia:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.doktorat 2010r

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały uważnie słuchający pacjenta umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,więcej takich

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską.

Jest świetnym specjalistą,leczę się u niego już kilka lat z powodu tarczycy i mikrogruczulaka przysadki mózgowej.Polecam .

bardzo bardzo dobry LEKARZ przy tym wyrozumiały i życzliwy. zawsze uważnie słucha pacjenta i w przystępny dla laika sposób odpowie na pytanie , wytłumaczy na jakim etapie leczenia pacjent się znajduje i co dalej go czeka. w 100% można tego LEKARZA polecić

Wspaniały, uczciwy, dociekliwy, oddany ludziom, z wielkim sercem i olbrzymią wiedzą. Polecam gorąco.

Gorąco polecam Pana Doktora. To uroczy i miły mężczyzna, szalenie merytoryczny i kompetentny. W Klinice Endokrynologii SU to zdecydowanie najlepszy wybór. I proszę nie sugerować się jego młodym wiekiem. Ja uzyskałam wyczerpującą informację na temat własnej choroby, jestem przez to spokojniejsza i z nadzieją patrzę w przyszłość. Gorąco polecam Pana Doktora i życzę mu samych sukcesów.

Gorąco polecam Pana Doktora i życzę mu samych sukcesów.

Oprócz tego, że jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem, jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi, przede wszystkim wie co robi, jest konkretny, odpowie na każde pytanie, czasu poświęca każdemu pacjentowi tyle ile potrzeba, ma wiedzę i pomysł na wszystko! Oprócz tego ma fajne podejście do pacjenta, przede wszystkim, ma strasznie pozytywny wpływ na psychikę pacjenta, że nawet najgorsza choroba, nie wydaje się, aż tak zła, jak leczy się ją u dr nauk med. Grzegorza Sokołowskiego. Doktorze kibicuję Panu i liczę, że doczekam dnia, w którym pochwali się Pan ...

Doktorze kibicuję Panu i liczę, że doczekam dnia, w którym pochwali się Pan tytułem profesora.

Polecam ,jest bardzo dobrym fachowcem.Potrafi w sposób przystępny wytłumaczyć szczegóły choroby.Zawsze można liczyć na jego pomoc

Polecam bardzo dobry młody fachowiec, polecam.

Polecam bardzo dobry młody fachowiec, polecam.