Niesamowity CZŁOWIEK ! Po wizycie u Pana Doktora wydaje się ze nie ma rzeczy niemożliwych !!! Naprawdę polecam tego specjalistę! Dzięki Niemu powraca wiara w służbę zdrowia !

Pan doktor zasługuje wg mnie na najwyższe uznanie. Przyszłam do gabinetu z problemem niezupełnie zgodnym z zainteresowaniem i codzienną praktyką tego lekarza, a z leczenia jestem naprawdę zadowolona. Szybki, profesjonalnie przeprowadzony zabieg, monitorowanie procesu gojenia aż do momentu pełnego wyzdrowienia pacjenta. Czy można chcieć czegoś więcej? A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, ...

A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, która powoduje ból), to przecież ideał.
Polecam gorąco i wszystko, co mogę powiedzieć, to "Dziękuję bardzo, Panie Doktorze!".

super lekarz, doskonaly fachowiec i bardzo mily, taklich lekarzy nam potrzeba aby nas leczyli ,super podejscie do pacjenta,takim lekarzom nalezy sie szacunek a nawet modlitwa za nich aby zyli 100 lat i leczyli polakow

Takich lekarzy nam potrzeba.Super podejście do pacjenta,dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na zadane pytania.

Niespotykanie wręcz u lekarzy profesjonalizm w tłumaczeniu choroby, duża ilość poświęcanego czasu. Bardzo uprzejmy, błyskawiczne przeprowadzenie zabiegu. Lekarz z prawdziwego powołania. Szczególnie polecam jako chirurga ręki.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. NMP 11 lok. 19

Klaudiusz Olszowski

Chirurg ogólny
Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Prywatna Przychodnia Lekarska - Szpital w Blachowni