lek. dent. Grzegorz Tarabuła

Podobnie jak przedmówca też dostałem kartę powitalną (w ogóle świetny pomysł na przyciągnięcie pacjenta!). No i oczywiście mocno kusi, żeby się tam leczyć. Piszę niestety, bo ceny też są odpowiednio wysokie (choć nie tak, jak sądziłem wcześniej). Na przegląd zarezerwowane pół godziny. Tak sobie myślę, czy pół godziny będzie mi patrzył do ust?? Jak się potem okazało na styk się wyrobił. Zaliczyłem szok, bo po przeglądzie standardowym, sprawdzeniu dziur itp. bierze sobie kartkę i... rysuje! proszę: tak wygląda ząb, tu jest szkliwo, tu coś tam jeszcze, tu korzeń i omawia ...

Na przegląd zarezerwowane pół godziny. Tak sobie myślę, czy pół godziny będzie mi patrzył do ust?? Jak się potem okazało na styk się wyrobił. Zaliczyłem szok, bo po przeglądzie standardowym, sprawdzeniu dziur itp. bierze sobie kartkę i... rysuje! proszę: tak wygląda ząb, tu jest szkliwo, tu coś tam jeszcze, tu korzeń i omawia jak wygląda proces psucia się zęba, kamień i inne takie. Wiele cennych informacji! Potem... kurs nitkowania! Na początku chciałem się śmiać, ale jak zobaczyłem to się okazuje, żę się kurs przydał, bo oczywiście robiłem to nieumiejętnie. Potem znowu jak dla mnie zdziwienie: kamerka do ust i pokazywanie moich dziur na ekranie! CZyli, że ściemy nie ma, nie bierze kasy za darmo. No i mam dylemat. Z taką jakością usług to się nigdy chyba nie spotkałem, ale jednak tanio nie jest. Mam swoją dentystkę, z której jestem bardzo zadowolony i szczerze mówiąc nie bardzo wiem co robić:p Tam mam na NFZ, więc usługa za darmo, tylko za wypełnienie płacę... Ale mi komentarz wyszedł:p. Reasumując: GORĄCO POLECAM!!!

podaję tylko koszt leczenia kanałowego. Polecił mi go znajomy więc bez obaw poszłam na przegląd jamy ustnej. Tak jak piszecie wyżej przegląd pełen profesjonalizm, rysunki zębów, pokaz nitkowania, szczotkowania, wzbudza zaufanie. Rozpoczęłam leczenie. Postanowiłam wymienić stare amalgamaty. Nie wiem czy miałam pecha ale praktycznie przy każdym zębie miałam reklamację po prostu po zrobieniu bolał, a przed nie, zwykła wymiana. Pewnie bym zrezygnowała po pierwszym zębie ale mój dobry znajomy przekonywał mnie że czasami tak jest i pewnie pod amalgamatem była próchnica a te wszystkie certyfikaty na ścinie w gabinecie u Pan Grzegorza o czymś świadczą. Ok jakoś to przetrwałam.W sumie też było mu nie na rękę a więc przy kolejnych zębach brał mniej pieniędzy i tak przy nim trwałam, może to ten jego urok osobisty hihihihi. A najgorsze w tym wszystkim jest to że dwa zęby zrobione pół roku temu u niego zaczynają mnie ćmić i pobolewać. Ale z tym na pewno już nie pójdę do Pana Grzegorza. Szkoda bo bo gdyby oceniać tylko podejście do pacjenta/klienta to jest b.miły. A jeżeli chodzi o pieniądze to faktycznie jest drogi. Tak na marginesie proponuję żądać potwierdzenia zapłaty gdyż sami nie dają i w sumie człowiek nie wie za co tak dużo zapłacił. Na stronce internetowej gabinetu też brak jest cennika, więc za każdym razem najlepiej zapytać ile będzie kosztowało aby się nie zdziwić.

Byłem u Pana Grzegorza na przeglądzie (za darmo, ponieważ otrzymałem kartę powitalną, dzięki czemu wstępny przegląd jest darmowy). Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cały gabinet ładny, czysty, wprowadzający miłą atmosferę. Pani recepcjonistka oraz asystentka uśmiechnięte, przy powitaniu podają rękę (co mi się podoba). Było lekkie opóźnienie, asystentka o umówionej godzinie wyszła, przeprosiła mnie za lekkie opóźnienie. Ogólnie bardzo miłe wrażenie mam odnośnie całego gabinetu, a przechodząc do sprawy Pana Grzegorza, to zdecydowanie mogę go polecić. Dokładnie sprawdził wszystkie zęby, pokazał mi co i jak, później wytłumaczył mi jak zęby się psują (na podstawie rysunku:) ). Nauczył mnie nawet nitkować zęby:p Określił dalszy plan leczenia. Przegląd przebiegał w bardzo miłej atmosferze, od razu rozładował mój stres. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Grzegorza, jak i cały ten gabinet:)

Byłam dzisiaj na leczeniu kanałowym u Pana Grzegorza i jestem zdecydowania zadowolona. Bardzo miło mnie potraktował, fajnie nam się rozmawiało, a całe leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie. Rzeczywiście, tak jak niektórzy tutaj pisali, najpierw wszystko mi dokładnie wyjaśnił, opowiedział co będzie robione, jak, dlaczego, więc wszystko wiedziałam. Sam gabinet też bardzo przyjemny, czysty. Byłam już u wielu stomatologów, ale Pana Grzegorza z czystym sumieniem mogę polecić.

Byłam na pierwszej wizycie kontrolnej, żeby Pan Grzegorz ustalił mi plan leczenia. Jestem bardzo zadowolona, tak jak już tutaj ktoś pisał, wszystko mi na wstępie wytłumaczył i nawet rysował na kartce. Szkoda, że w pytaniu "czy wzbudza zaufanie?" jest skala tylko 5-cio stopniowa, bo chętnie zaznaczyłabym więcej:)

Pan Grzegorz zdecydowanie przypadł mi do gustu. Byłam u niego, ponieważ ruszał mi się ząb i wstawił mi szynę. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, zadbał o to, żeby mnie nie bolało, co mu się udało. Trochę sobie pożartowaliśmy i było sympatycznie. Nie spieszył się, nie leciał do kolejnych klientów, tylko zajął się mną od początku do końca. Z pewnością będę do niego chodzić w razie problemów z zębami.

Dobry fachowiec, którego mogę polecić każdemu. Długo by opowiadać o szczegółach, już wiele zostało powiedziane w innych komentarzach, powiem krótko: warto iść do Pana Grzegorza!

Zdecydowanie polecam. Zupełnie inna jakość! Bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładne omówienie sytuacji, pokazanie ubytków na kamerze. Leczenie sprawne "nie nieprzyjemne":). Gorąco polecam!

Bardzo polecam, fachowiec w każdym calu. W gabinecie czyściłem ząbki ultradźwiękami, nakładałem licówki, usuwałem ubytki. Wszystko super. Nowy sprzęt. Posiada dużo certyfikatów cała ściana jest w nich. Jedyny problem to parking, w okolicy jest z nim ciężko.

Co tu dużo mówić "konkretny człowiek na konkretnym miejscu" prosta dewiza masz chorego zęba ja Ci go wyleczę, powiem o co chodzi co tu jest nie tak.Gwarancja 100%. O dentystach powiedziano już chyba wszystko ale to jest nowoczesna generacja stomatogów którzy stosują najnowsze metody i rozwiązania (jedna ściana w dekoracji typu kursy szkolenia seminaria)