lekarz Grzegorz Tokarek

Konkretny facet. Od razu po urazie "wysyłka" na rezonans, atroskopia po 2 mies., potem drugi zabieg rekonstrukcji więzadła po roku. Jestem 1,5 miesiąca po rekonstrukcji. Wszystko ok(odpukac). Wyslal mnie od razu do Korfantowa, gdzie dobrze rehabilituja. Ma specyficzny sposob bycia. Nie jest to typ wesolka, ale nie o to przeciez chodzi. Nie zaluje, ze do niego trafilem.

Operował moje kolano. Efekt świetny. Znowu jeżdze na nartach. Wcześniej byłem u trzech innych ortopedów. Wysyłali mnie na rehabilitację. Wydałem na zabiegi kypę forsy, bo na NFZ trzeba było długo czekać. I nic nie pomogło. Dr Tokarek zrobił mi artroskopię. Musiałem dojechac do Głuchołaz, ale było warto.

Totalne dno, byłem z dzieckiem u tego Pana na prywatnej wizycie na ul.Licealnej w Opolu, wziął 100zł, nic nie doradził, poszliśmy do prawdziwego fachowca i od razu wiedział co dziecku dolega, stanowczo odradzam !!!!!!!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza wszystkim! Traktuje pacjenta wyjątkowo nieuprzejmie. Co do mojego kolana, to tak naprawdę nie wiedział co z nim zrobić i przyjmował strategię "poczekamy, aż mocniej zaboli, wtedy zobaczymy"