lekarz Grzegorz Tokarzewski

1,6
1,8
1,6

Lekarz internista-Lekarz rodzinny (lekarz pierwszego kontaktu) – specjalista medycyny rodzinnej, kluczowy element podstawowej opieki zdrowotnej. Gdyby Panie drogie wiedziały od czego lekarz internista jest!?! Pan lekarz ma poczucie humoru, ogromnā wiedzę i wcalę nie jest erotomanem ! Badanie podbrzusia i klatki piersiowej nie powinno być tak obce, ludzie to lekarz! Kobiety leczcie sie na głowę i przestańcie wymyślać bzdury! Ten pan wie więcej niż wam się wydaję! Ps. Ma poczucie humoru i jednym słowem jest originalny!

Gdyby Panie drogie wiedziały od czego lekarz internista jest!?!
Pan lekarz ma poczucie humoru, ogromnā wiedzę i wcalę nie jest erotomanem !
Ten pan wie więcej niż wam się wydaję!
Ps. Ma poczucie humoru i jednym słowem jest originalny!

Wspaniały, miły lekarz z osobowością, szanujący i słuchający pacjenta. Trafne diagnozy. Mam wrażenie że panie, które tutaj niemal oskarżają o molestowanie nie do końca mają po kolei mają w głowie lub cierpią na syndrom braku uwagi. Polecam przy takich "obyczajach" chodzić do kobiet-lekarek, choć w sumie im też zawsze coś da się zarzucić ;) Ahhh ci wygłodniali lekarze .. ;P

Nie polecam tego lekarza, jest niekompetenty i obleśny. Badanie stetoskopem bez stanika, bo przeszkadza? Absurd! Ciśnienie wg niego miałam poniżej 100, gdy tymczasem mam podwyższone. Zalecił mi zakup gałązek czerwonego winogronu, koniecznie nie białego! Jedyny plus za to, że przyjął mnie bez kolejki z powodu ciąży.

To bardzo dobry lekarz, widać, że lubi swoją pracę, świetnie rozumie pacjentów i ma dla nich wiele cierpliwości, stawia trafne diagnozy i zaleca skuteczne leczenie. Przy tym jest bardzo miły i uprzejmy, budzi zaufanie.

Witam ! Po wizycie wyszedłem w pełni usatysfakcjonowany kompetencją lekarza. Przepisane leki okazały się bardzo skuteczne oraz "niesponsorowane". Co do negatywnych ocen. Proszę pamiętać, że nawał pracy i pośpiech może powodować stres i rozdrażnienie. Prosiłbym być wyrozumiałym. Lekarz też Człowiek !

Witam !
Lekarz też Człowiek !

Beznadziejny lekarz, nierozumnie nic co człowiek do niego mówi, przyszłam z bólem w nodze, a wyszłam z skierowaniem do neurologa i na EKG ( a mam 21 lat). Na dodatek bezczelny facet, który ocenia cię z wyglądu, a sam wygląda jak orangutan. Nie polecam go bo to strata czasu.

Ja osobiście nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, Pan doktor to bardzo kulturalny lekarz i byłam u niego już sporo razy i nigdy nie zdarzyło mi się badanie bez majtek. Badał mi klatkę piersiową ale w staniku i nie obmacywał mnie po biuście. Byłam już u innych lekarzy i również badali mi klatkę piersiową w staniku. A zwolnienia np. z zajęć daje od ręki :D

Odradzam! Żałuję, że nie przeczytałam wcześniej opinii o tym lekarzu. Może nie musiałabym przechodzić tego, co większość kobiet podczas wizyty u tego człowieka! Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o tym panu. Konieczność badania stetoskopem i ściągania stanika podczas gdy celem wizyty było otrzymanie skierowania do ortopedy!! To zwykły erotoman, a nie lekarz!

Zgadzam się z większością opinii,nie powinien być lekarzem,nie chce się jemu pracować,badać pacjentów,poszłam z dzieckiem z gorączką na dyżur,pytam czy rozebrać dziecku bluzkę do badania a on że nie ma takiej potrzeby,chciał postawić diagnozę bez osłuchania dziecka i do gardła zaglądną bez patyczka,kazał powiedzieć aaa, a jakby dziecko miało zapalenie płuc albo oskrzela ,albo anginę????Dziwić się że dzieci umierają jak lekarze badają tak jak ten lekarz,dałam skargę do izby lekarskiej,oczywiście umorzyli sprawę bo lekarz sfałszował kartę,a wiem bo napisał że przepisał dziecku tabletki do ssania a moje dziecko nie ssie i nie proponował mi ,a ja bym się nie zgodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erotoman gawędziarz, nie słucha pacjenta, nie powinien pracować z chorymi ludźmi, mój brzuch kończył się dla niego prawie w majtkach, wyszłam stamtąd prawie płacząc... maskara