lekarz Grzegorz Tokarzewski

1,6
1,8
1,6

Rzeczywiście nieprzyjemny, również ściągałam majtki i stanik w celu "przebadania" grypy... cyt. "no dalej, musi Pani ściągnąć te spodnie jeśli chce być przebadana". gdyby nie to, że umierałam na tę grypę i potrzebowałam L4, dostałby wiązankę. Omijać tego lekarza!

Popieram całkowicie wypowiedz poprzedniczek, przyszłam z bólem gardła a on kazał mi stanik ściągnąć, totalny zbok a nie lekarz.

Niestety ale muszę się zgodzić z poprzedniczką. Zamiast szukać źródla problemu i leczyć, to działania doktora nastawione są na to żeby sobie "pomacać". Mnie również kazał opuścić majtki (że niby bada jajniki...) i stanik. Jedyne do czego się nadaje to do wypisania lewego l4. Jeśli komuś faktycznie coś dolega, zdecydowanie odradzam

Ten człowiek jest zwykłym zboczeńcem. Podczas "badania" poprosił mnie o rozpięcie spodni (pod pretekstem badania brzucha), a kiedy to zrobiłam usiłował zdjąć mi majtki. Tłumaczenie tego pana (z rozbawieniem): "Widziałem, że masz kolczyk w pępku i chciałem tylko sprawdzić, czy tam niżej też. Bo u jednej pacjentki taki widziałem." Podkreślam, że to nie lekarz ginekolog.