lekarz Grzegorz Wyszogrodzki

Internista, Lekarz rodzinny

Zdecydowanie nie polecam! Przeciwieństwo tego czego oczekuje od lekarza. Dodam, ze nigdy nie dodawałam opinii na temat lekarza w internecie, choćbym nie była w pełni zadowolona. Tym razem czuje się w obowiązku zostawić kilka słow na temat tego pana. Byłam umówiona na 17:45, ale musiałam uzbroić się w cierpliwość, ponieważ lekarz mnie zaprosił do gabinetu dopiero o 18:15. Byłam pewna, ze opóźnienie jest spowodowane poprzednim pacjentem/ciężkim przypadkiem, ale nic bardziej mylnego - lekarz był w gabinecie przez cały ten czas sam za zamkniętymi drzwiami. Zareagował chyba tylko na pukanie zdenerwowanych ludzi, którzy byli za mną w kolejce.
No nic, pomyślałam ze grunt, ze w końcu mnie przyjął. Ale potem było już tylko gorzej - zero pomocy, empatii czy zaangażowania. Bez słowa i bez zainteresowania napisał receptę na której był płyn do płukania gardła (przyszłam z bólem mięśni, głowy, migdałków i od kilku dni miałam gorączkę). Traktował mnie jakby nic mi nie dolegało. Zupełnie nie rozumiem jak takie osoby mogą pomagać ludziom. Straciłam popołudnie i znowu musze kilka dni czekać na wizytę - tym razem u lekarza z prawdziwego zdarzenia.
NIE POLECAM!

Niestety muszę podpisać się pod niepochlebnymi opiniami na temat pana doktora Wyszogrodzkiego. Lekarz z góry nastawiony na to że pacjent chce wyłudzić zwolnienie, bagatelizuje problem, usłyszałam między innymi: "mamy sobotę, do poniedziałku się Pani wyleczy" lub "no na nogach się chyba pani nie słania?". SZOK i SZCZYT CHAMSTWA!!! Już nie wspominając o tym, że cała rozmowa była prowadzona chamskim DOSŁOWNIE tonem.

Przybylam na wizytę stacjonarną, lekarz stwierdził, że mnie nie przyjmie, bo nie wie co mi jest (!), a przed wizytą, powinna być teleporada ( teleporada byla z innym lekarzem, ktory zalecił wizyte stacjonarna, zeby lekarz na zywo mnie osłuchał). Doktor totalnie nie byl zainteresowany wypytaniem mnie o to z czym przychodzę, był nieuprzejmy, wrecz przepędzil mnie z gabinetu. Nie polecam.