Zdecydowanie polecam!!Genialny lekarz,jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Moja ciąża nie była wzorcowa. Gdy trafiłam do dr w 22tc.na usg od razu zauważył wady mojej córki. Nie odesłał nas z kwitkiem, nie zostawił samych. Skierował do specjalisty od usg płodów w Warszawie, który potwierdził słowa dr Chołubka, mimo iż jeden z naszych lubelskich "lekarzy" negował diagnoze. Gdyby dr nie zauważył tych wad moje dziecko nie dożyłoby tu w Lublinie do porodu. Dzięki fachowości dr Chołubka żyła z nami 9 miesięcy. Cały czas się nami interesował. Po śmierci córki skontaktował nas z ...

Cały czas się nami interesował. Po śmierci córki skontaktował nas z genetykiem. Cały czas czuwał.
Skrupulatnie poinformował nas, co oznaczają wady Zuzi, zawsze odpowiadał na pytania. Nigdy nie byliśmy "niedoinformowani". Śmiało mogę powiedzieć,że Ten człowiek, wie co robi. I robi to rewelacyjnie.
A poza tym,że jest świetnym lekarzem jest także miłym ciepłym człowiekiem.
Swoim pacjentkom poświęca tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jeśli jest problem wizyta się przedłuża. Dr Chołubek nie traktuje swoich pacjentek "hurtowo"
Co do ceny wizyty, to nie uważam jej za wygurowaną,jak ktoś napisał, bo wiem za co płacę. Zawsze mam na czas zrobioną cytologię, w miare potrzeb badania hormonów.
Ja osobiście polecam.

Obecnie znow jestem w ciąży i wciąż jestem zadowolona z opieki:)

Ewelina Wasiłek

Jest rewelacyjny. Prowadził moją ciąże i z kolejnym też idę do niego. Odpowiada na każde pytanie nawet te najgłupsze:) znam wiele przypadkow kiedy to kilku lekarzy robiło usg i było wszystko ok a kiedy on zrobił widział ze cos nie tak i się nie mylił. Goraco polecam

O KOMPETENCJACH TEGO CZŁOWIEKA NIE MA CO DYSKUTOWAĆ - JEST REWELACYJNY!!!PIERWSZY RAZ NIE CZUJĘ SIĘ JAK KLACZ W STAJNI...OCZYWIŚCIE WARTO TEŻ WSPOMNIEĆ O PERSONELU POMOCNICZYM - PANI KASIA,POŁOŻNA PRACUJĄCA W FAMMEDICA -CZŁOWIEK ZŁOTO!!!ŻYCZYŁABYM SOBIE TAKIEJ OBSŁUGI W PUBLICZNEJ SŁUŻBIE ZDROWIA,A WTEDY UMIERANIE NAWET BYŁOBY ZNOŚNE... AGNIESZKA WOSZCZEK

AGNIESZKA WOSZCZEK

Zdecydowanie polecam, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Pierwszy raz w życiu trafiłam na takiego lekarza (a wypróbowałam już wielu)i osobiście jestem zachwycona. Na pewno nie zmienię ginekologa. Jak dla mnie - lekarz rewelacyjny.

Lekarz rewelacyjny! Bardzo miły, kompetentny, potrafi rozmawiać z kobietą, tłumaczy, nie robi żadnych problemów, rewelacyjnie robi USG, przede wszystkim znajduje zawsze czas dla pacjentki, najważniejsze jest dobro dziecka.. W cenie wizyty prywatnej jest morfologia i mocz,a wszystkie badania można zrobić na miejscu. Nic dodać nic ująć! Prowadzi moją ciąże z czego bardzo się ciesze mam nadzieje nigdy więcej innego lekarza!!!POLECAM

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

bezcenny lekarz:)najdroższa u niego jest zawsze pacjentka i jej okrągły brzuszek:)mm

Dr Chołubek to jedyny świetny specjalista w Lublinie który ma tak fachowe oko do USG. Wszystkie nieprawidłowości potrafi wykryć w ciągu chwili. Uratował tym sposobem wiele ciąż...

Moja opinia o doktorze od kilku lat jest taka sama. Jestem zachwycona podejściem tego lekarza do pacjentów! Jest empatyczny, zawsze wesoły, potrafi rozładować atmosferę. Badanie wykonuje delikatnie.

Jakies dziwne kwoty piszecie, w Luxmedzie jest wizyta za 80zł, USG też za 80zl. Jest naprawdę bardzo sympatyczny i kompetentny

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin