lekarz Gustaw Chołubek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dr Chołubek to jedyny świetny specjalista w Lublinie który ma tak fachowe oko do USG. Wszystkie nieprawidłowości potrafi wykryć w ciągu chwili. Uratował tym sposobem wiele ciąż...

Robi bardzo dokładnie USG, wręcz czasami czepia się szczegółów ale na pewno nic nie zostanie przez Niego przeoczone. Na prawdę polecam

Moja opinia o doktorze od kilku lat jest taka sama. Jestem zachwycona podejściem tego lekarza do pacjentów! Jest empatyczny, zawsze wesoły, potrafi rozładować atmosferę. Badanie wykonuje delikatnie.

Jakies dziwne kwoty piszecie, w Luxmedzie jest wizyta za 80zł, USG też za 80zl. Jest naprawdę bardzo sympatyczny i kompetentny

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, budzi zaufanie ,można z Nim szczerze porozmawiać co jest bardzo ważne. Polecam.

Zdecydowanie polecam!!Genialny lekarz,jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Moja ciąża nie była wzorcowa. Gdy trafiłam do dr w 22tc.na usg od razu zauważył wady mojej córki. Nie odesłał nas z kwitkiem, nie zostawił samych. Skierował do specjalisty od usg płodów w Warszawie, który potwierdził słowa dr Chołubka, mimo iż jeden z naszych lubelskich "lekarzy" negował diagnoze. Gdyby dr nie zauważył tych wad moje dziecko nie dożyłoby tu w Lublinie do porodu. Dzięki fachowości dr Chołubka żyła z nami 9 miesięcy. Cały czas się nami interesował. Po śmierci córki skontaktował nas z ...

Cały czas się nami interesował. Po śmierci córki skontaktował nas z genetykiem. Cały czas czuwał.
Skrupulatnie poinformował nas, co oznaczają wady Zuzi, zawsze odpowiadał na pytania. Nigdy nie byliśmy "niedoinformowani". Śmiało mogę powiedzieć,że Ten człowiek, wie co robi. I robi to rewelacyjnie.
A poza tym,że jest świetnym lekarzem jest także miłym ciepłym człowiekiem.
Swoim pacjentkom poświęca tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jeśli jest problem wizyta się przedłuża. Dr Chołubek nie traktuje swoich pacjentek "hurtowo"
Co do ceny wizyty, to nie uważam jej za wygurowaną,jak ktoś napisał, bo wiem za co płacę. Zawsze mam na czas zrobioną cytologię, w miare potrzeb badania hormonów.
Ja osobiście polecam.

Obecnie znow jestem w ciąży i wciąż jestem zadowolona z opieki:)

Ewelina Wasiłek

Jestem pacjętką doktora od początku ciąży i dzięki niemu mój maluszek jest zdrowy bo na początku groziło mi poronienie mam ogromne zaufanie i spełnił wszystkie moje oczekiwania jako lekarz

Świetny lekarz,sympatyczny człowiek dzięki niemu mam ślicznego synka!Poza tym specjalista od usg!Polecam wszystkim!

Opieka nad pierwszą ciążą - super. Może się uda i nad drugą.

Opieka nad pierwszą ciążą - super. Może się uda i nad drugą.

Świetnie podchodzi do każdej pacjentki, bardzo dobrze prowadzi ciążę. Specjalista od USG